Niezły „dance” z danceflowing.pl

Serwis danceflowing.pl ma charakter społecznościowy. Skierowany jest do użytkowników, których pasją jest taniec. Witrynę w dużej części redagują internauci, którzy – m.in. na forum – dzielą się swoją namiętnością do różnych form tańca: nowoczesnego, klasycznego, latynoamerykańskiego… Użytkownicy mogą wysyłać zdjęcia i filmy z własnymi popisami tanecznymi oraz tworzyć ranking najlepszych wykonawców. Platformie patronuje Puma Free Flowing.
Taniec od kilku sezonów jest najmodniejszą i najpopularniejszą formą ruchu w Polsce. Zmagania gwiazd na parkiecie śledzą miliony widzów. Później szukają oni informacji o swoich ulubieńcach w Internecie, stąd w Wirtualnej Polsce nie mogło zabraknąć profesjonalnej witryny o tematyce tańca. W ramach projektu Dance Flowing współpracujemy także z 4FunTV. Na antenie tej telewizji emitowane będą… filmy internautów, z ich najlepszymi układami choreograficznymi, przesłane do WP w odpowiedzi na taneczne konkursy serwisu – podkreśla Estera Gabczenko z Wirtualnej Polski, Koordynator Projektu –Wyjątkowe jest i to, że materiały filmowe tworzone przez nasz portal internetowy na potrzeby witryny danceflowing.pl będą stanowiły jedną z kluczowych pozycji programu telewizyjnego „Dance Flowing”, emitowanego w telewizji 4FunTV.

Serwis danceflowing.pl podzielony jest na kilka sekcji. Są to m.in. gorące tematy (np. czy samemu można nauczyć się breaka?), wiadomości dnia (historia konkretnego tańca), co słychać w tanecznym światku (plotki o gwiazdach programów telewizyjnych związanych z tańcem).

Wiedzę teoretyczną można połączyć z praktyką w najważniejszej sekcji witryny – dance academy. Tu właśnie znajdują się zrealizowane i wyprodukowane przez WP filmy z lekcjami: wacking, hip-hopu. new-style i dancehall. Nauka każdego tańca składa się z 6 lekcji, począwszy od najprostszych kroków po pełen układ. Trenerami są młodzi tancerze z grupy FNF-Dance Studio, którzy swoje umiejętności nabyli na kursach i warsztatach w Los Angeles i Londynie. Prezentują oni układy choreograficzne stworzone specjalnie dla użytkowników Wirtualnej Polski w ścisłej kooperacji  z dystrybutorem zapachów Puma Free Flowing. Naukę można rozpocząć natychmiast, a postępy – na podstawie przesłanych przez internautów filmów – weryfikuje specjalne jury. Będę oceniał raczej surowo, ale chciałbym też, żeby każdy się tym bawił. Jednak bardzo ważna jest muzykalność i na to przede wszystkim będę zwracał uwagę. – mówi członek jury, Mariusz Kotarski.

Udało nam się podjąć współpracę z agencją Fresh’n Funky, do której należą najlepsi choreografowie i tancerze w Polsce. Szkolą się w najbardziej prestiżowych szkołach tańca na świecie, takich jak Brodway Dance Center w Nowym Jorku, czy Debbie Reynolds Dance Studios w Los Angeles i wciąż polepszają swój warsztat. Dlatego lekcje tańca, które nakręciliśmy, to choreografie na bardzo wysokim poziomie. – dodaje Marta Spychalska z Biura Reklamy Wirtualnej Polski.

Partnerem serwisu danceflowing.pl jest Procter & Gamble Prestige Products Polska – dystrybutor zapachów Puma Free Flowing. W ramach projektu DanceFlowing WP współpracuje także z telewizją 4FunTV, na antenie której, w każdą sobotę o 17.30, emitowane będą najlepsze filmy zgłoszone przez internautów do konkursów WP.

www.danceflowing.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry