Nowa integracja z Przelewy24 dostępna dla Klientów Shoper w ramach usługi Shoper Płatności

Shoper oraz PayPro SA, właściciel marki Przelewy24, ogłaszają współpracę. Sprzedawcy zyskają możliwość korzystania z usług dodatkowego dostawcy w ramach Shoper Płatności.

Nowa integracja z Przelewy24 dostępna dla Klientów Shoper w ramach usługi Shoper Płatności 1

W ramach partnerstwa pomiędzy Shoper, a PayPro SA, w usłudze Shoper Płatności pojawi się integracja z kolejnym dostawcą – Przelewy24. Shoper Płatności to usługa dedykowanych i w pełni zintegrowanych płatności dla sklepu internetowego Shoper. Nowa integracja z Przelewy24 w ramach Shoper Płatności przynosi liczne korzyści dla sprzedających. Dzięki niej mogą szybko uruchomić płatności online i otrzymują wsparcie zespołu Shoper na każdym etapie korzystania z  usługi. Dodatkowo, integracja umożliwia wygodniejsze zarządzanie zamówieniami, obsługę zwrotów oraz dostęp do narzędzi poprawiających konwersję w sklepie.

– Kluczową częścią strategii Shoper jest bliska interakcja z klientami i pełne zrozumienie ich potrzeb. Stąd też decyzja o rozwoju usługi Shoper Płatności o kolejnego partnera tj. firmę PayPro SA, właściciela serwisu Przelewy24. Naszym priorytetem jest zapewnianie klientom dostępu do pożądanych przez nich usług płatniczych, zwiększających wygodę, bezpieczeństwo i komfort prowadzenia biznesu online – komentuje Marcin Kuśmierz, CEO Shoper. – W tym momencie, sprzedawcy korzystający z platformy Shoper, otrzymują wybór między dwoma operatorami płatności, co nie tylko zwiększa ich bezpieczeństwo, ale też elastyczność. Dzięki ściślejszej współpracy z Przelewy24 możemy zapewnić klientom lepszą integrację w ramach atrakcyjnej oferty, która w największym stopniu skupia się na budowaniu wartości w oparciu o przewagi technologiczne i obsługowe. Wierzymy, że klienci docenią naszą komplementarną ofertę w ramach usług Shoper Płatności – usługi płatniczej pierwszego wyboru, której atrakcyjność będzie wspierana przez nowe funkcjonalności dopasowane do potrzeb ambitnych e-commerców – dodaje. 

–  Sklepy, korzystające z oprogramowania Shoper, mogą teraz jeszcze łatwiej udostępnić swoim klientom płatności Przelewy24. W modelu, który wprowadziliśmy na rynek 15 kwietnia, sprzedawcy zyskują pełen wachlarz metod i rozwiązań płatniczych, co pozwala im dostosować kluczowy, ostatni etap ścieżki zakupowej, do oczekiwań swoich odbiorców. Strategiczna współpraca pomiędzy Shoper i Przelewy24 oznacza jeszcze lepszy user experience dla płacących, obsługę transakcji w innych walutach oraz szerszy dostęp do innowacyjnych metod płatności, np. rozwiązań finansujących zakupy  – mówi Radosław Łach, Sales Director w Przelewy24.  

Możliwość uruchomienia Przelewy24 na platformie Shoper pojawiła się 15 kwietnia 2024 roku. Od tego dnia, sprzedawcy korzystający z platformy Shoper, zainteresowani aktywacją płatności Przelewy24, mogą uruchomić je wyłącznie w ramach Shoper Płatności. W ten sposób zyskują zaawansowane technologicznie narzędzie i atrakcyjną ofertę.  Więcej szczegółów znajduje się pod adresem: https://www.shoper.pl/przelewy24 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top