Nowa marka na polskim rynku sprzętu multimedialnego

Agencja interaktywna HYPERmedia (ISOBAR) wykonała pełną koncepcję i strategię komunikacji marketingowej dla nowej marki akcesoriów multimedialnych Easy Touch, której właścicielem jest firma PRONOX TECHNOLOGY SA.

Dariusz Smagorowicz, Wiceprezes PRONOX TECHNOLOGY S.A. – ‘Przedstawiona przez agencję idea i strategia komunikacji wielokanałowej marki ma na celu wprowadzenie Easy Touch w autentyczny świat ludzi, powoduje, że nasze akcesoria staną się częścią ich naturalnego otoczenia. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z HYPERmedia zbudujemy prawdziwe relacje z konsumentem, co jest unikalną wartością na polskim rynku akcesoriów multimedialnych.’

Wyzwaniem postawionym przed HYPERmedia było stworzenie koncepcji marki, która pozwoliłaby na zwiększenie jej świadomości wśród odbiorców, a docelowo na bycie Easy Touch jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na polskim rynku akcesoriów multimedialnych. Po raz pierwszy agencja interaktywna kompleksowo zajęła się budową wizerunku marki, co do tej pory było domeną agencji off-line. Od momentu startu kampanii HYPERmedia rozpoczęła stałą współpracę z firmą PRONOX TECHNOLOGY SA.

Strategia marki Easy Touch to przede wszystkim koncepcja brandingu emocjonalnego oraz komunikacja wielokanałowa. Taktyka komunikacji zakłada rezygnację z podkreślania aspektów technologicznych produktów. Easy Way to Do Things – zdefiniowana przez nas esencja marki Easy Touch – odzwierciedla koncentrację na jakości doświadczenia człowieka, zamiast podkreślania ‘cyfrowości’ lub parametrów technicznych. – mówi Tomasz Sucheta, strategy director agencji interaktywnej HYPERmedia.

Pierwszym etapem kampanii promującej markę Easy Touch jest Easy Loteria przeznaczona dla sprzedawców i odbiorców sprzętu multimedialnego. Wsparciem działań off-line jest strona internetowa easytouch.pl/loteria oraz kampania reklamowa w Internecie i prasie.

Od stycznia agencja HYPERmedia rozpocznie pracę nad kolejnymi etapami komunikacji internetowej marki Easy Touch.

‘Wstępna praca, jaką wykonaliśmy dla PRONOX TECHNOLOGY S.A polegała na badaniach rynku i kreatywnej segmentacji grup docelowych. Przez ok. 3 miesiące dedykowany zespół HYPERmedia tworzył warianty taktyczne komunikacji we wszystkich stosowanych obecnie kanałach łącznie z point-of-sale, ambient media oraz promocjami eventowymi. Easy Loteria jest pierwszym, najmniejszym krokiem w procesie budowania tej marki.’ – mówi Sławomir Stępniewski, Prezes HYPERmedia, CEO ISOBAR CEE.

http://www.hypermedia.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry