Nowa odsłona Ceneo.pl

Opublikowano: 17 sierpnia 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Odświeżona i wzbogacona strona główna oraz nowa ergonomia stron prezentujących produkty to tylko niektóre ze zmian, jakie Ceneo przygotowało dla swoich użytkowników. Najważniejszym nowym elementem są “Przewodniki zakupowe”.
“Przewodniki…“ to baza wiedzy i wskazówek mówiących, jakimi kryteriami może kierować się kupujący, aby zakupiony artykuł odpowiadał jego potrzebom, a przy tym, żeby nadmiernie nie uszczuplił zasobów finansowych.

Na początku uruchomione zostaną “Przewodniki zakupowe” po prawie 10 branżach. Internauci otrzymają dodatkowe wsparcie prze zakupie m.in.: aparatu cyfrowego, notebooka, pralki, lodówki, telewizora, odtwarzacza MP3 etc.

Dodatkową nowością w Ceneo.pl jest ułatwiony dostęp do bazy blisko 10 tys. testów i publikacji o produktach, opracowanych przez niezależnych ekspertów. Ceneo rozwija dział opinii ekspertów przy współpracy z blisko 90 serwisami i vortalami tematycznymi.

– Przewodniki i opinie ekspertów są kolejnym krokiem w kierunku budowania miejsca, gdzie użytkownicy będą mogli podejmować decyzje zakupowe – mówi prezes Ceneo Łukasz Zych i dodaje: Obecna modernizacja serwisu, jak i wszystkie pozostałe działania w kierunku jego stałego ulepszenia, zgodne są z mottem firmy: ”Ceneo – to miejsce z którego zaczynają się zakupy w sieci”.

www.ceneo.pl

Hanna LaskowskaNowa odsłona Ceneo.pl

Podziel się!

O autorze

hania