Nowa odsłona Ceneo.pl

Odświeżona i wzbogacona strona główna oraz nowa ergonomia stron prezentujących produkty to tylko niektóre ze zmian, jakie Ceneo przygotowało dla swoich użytkowników. Najważniejszym nowym elementem są “Przewodniki zakupowe”.
“Przewodniki…“ to baza wiedzy i wskazówek mówiących, jakimi kryteriami może kierować się kupujący, aby zakupiony artykuł odpowiadał jego potrzebom, a przy tym, żeby nadmiernie nie uszczuplił zasobów finansowych.

Na początku uruchomione zostaną “Przewodniki zakupowe” po prawie 10 branżach. Internauci otrzymają dodatkowe wsparcie prze zakupie m.in.: aparatu cyfrowego, notebooka, pralki, lodówki, telewizora, odtwarzacza MP3 etc.

Dodatkową nowością w Ceneo.pl jest ułatwiony dostęp do bazy blisko 10 tys. testów i publikacji o produktach, opracowanych przez niezależnych ekspertów. Ceneo rozwija dział opinii ekspertów przy współpracy z blisko 90 serwisami i vortalami tematycznymi.

– Przewodniki i opinie ekspertów są kolejnym krokiem w kierunku budowania miejsca, gdzie użytkownicy będą mogli podejmować decyzje zakupowe – mówi prezes Ceneo Łukasz Zych i dodaje: Obecna modernizacja serwisu, jak i wszystkie pozostałe działania w kierunku jego stałego ulepszenia, zgodne są z mottem firmy: ”Ceneo – to miejsce z którego zaczynają się zakupy w sieci”.

www.ceneo.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry