Nowa odsłona serwisu www.pysio.pl

We wrześniu wystartował nowy dziecięcy serwis – www.pysio.pl, zaprojektowany i wykonany przez agencję interaktywną Venti, która od czerwca tego roku odpowiedzialna jest za internetową obsługę marki soków dla dzieci – Pysio.

Po wygranym przed trzema miesiącami przetargu, za internetową obsługę marki Pysio, należącej do firmy Agros Nova, odpowiada agencja Venti. Dotychczas serwis WWW prezentujący tę markę rozwijany był przez agencję OS3.

Wybraliśmy Venti, ponieważ agencja zaprezentowała najbardziej atrakcyjną koncepcję witryny, która jednocześnie jest świetnie dopasowana do strategicznych założeń marketingowych brandu – mówi Arkadiusz Słota z Agros Nova. Chcemy edukować przez zabawę i zachęcać najmłodszych internautów do aktywności. Dziś można już obejrzeć na www.pysio.pl – jak nam się to udaje.

Pierwszy etap mamy za sobą. Teraz przygotowujemy kolejne odsłony serwisu. Każda z nich to nowa podróż (po innym kraju) i nowe atrakcje dla najmłodszych. Mam nadzieję, że i one spodobają się dzieciom tak, jak podoba się aktualne zwiedzanie Australii na Pysio.pl – komentuje Marta Mirowska, Account Manager Venti.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top