Nowa odsłona Volvo S40

Od połowy marca do końca maja trwać będzie kampania reklamowa nowego, całkowicie zmodernizowanego Volvo S40. Model ten cechuje niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa oraz nowatorskie wnętrze rodem z większego modelu. Najbardziej charakterystycznym elementem nowego wystroju kabiny jest unikalna, wolno stojąca kolumna środkowej konsoli, łącząca w elegancki sposób nakładkę tunelu z deską rozdzielczą.

Celem działań skierowanych do dotychczasowych właścicieli Volvo planujących wymianę samochodu oraz potencjalnych klientów jest przedstawienie nowego modelu samochodu oraz wsparcie jego sprzedaży.

Kampania jest prowadzona przy użyciu takich kanałów komunikacji jak prasa, outdoor oraz internet.

Rolą prasy jest precyzyjne dotarcie do grupy docelowej Volvo w kampanii wprowadzającej. Wykorzystano magazyny life style (w tym zarówno pisma szerokozasięgowe tj. National Geographic, Focus czy Playboy, jak również pisma niszowe tj. Cigaro, Harvard Bussines Review itp) główne magazyny motoryzacyjne oraz tygodniki opinii.

Outdoor posłuży do prezentacji samochodu na ulicach, a więc w miejscu gdzie jego obecność jest pożądana. Wykorzystano sieć spektakularnych nośników typu backlight, lącząc doskonałą jakość tego rodzaju tablic z pozycjonowaniem samego modelu VolvoS40

Istotnym elementem prowadzonych działań jest kampania w internecie, medium bardzo dobrze dopasowanym do grupy docelowej Volvo. Kampania rozpoczęła się już w lutym emisją artykułów sponsorowanych. Rozwinięciem działań online będzie emisja atrakcyjnych wizualnie form reklamy, doskonale nadających się do prezentacji nowego modelu (intersticiali i pop-underów) na najpopularniejszych witrynach biznesowych i informacyjnych. Kampania dodatkowo wspierana jest e-mailingiem, mailingiem bezpośrednim oraz akcjami telemarketingowymi.

Za strategię oraz zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy MindShare Polska oraz jego specjalistyczny dział zajmujacy się komunikacja one-to-one – mOne. Kreację przygotowały butik kreatywny U-Boot oraz agencja interaktywna K2.

http://www.mindshareworld.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top