Nowa propozycja reklamowa WP – WPZasięg

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie reklamodawców kampaniami zasięgowymi, Biuro Reklamy WP skonstruowało specjalną ofertę umożliwiającą dotarcie z komunikatem promocyjnym do ogromnej rzeszy internautów. Nowy produkt – WPZasięg – dostępny jest w ośmiu opcjach, w zależności od wybranej liczby unikalnych użytkowników, w przedziale od 250 tysięcy do nawet 5 milionów.

Pakiety reklamowe obejmują emisje kreacji w modelu RunOnSite (bez wyszczególnienia stron i serwisów), zawierającym serwisy cieszące się największą popularnością w portalu, takie jak: Sport, Film, MP3, Gry, Szukaj, Katalog, Czat, Poczta, Webpark, Strona Główna itd. Poza gigantycznym zasięgiem, który można osiągnąć przy zastosowaniu nowej oferty, jest ona również znacznie bardziej efektywna kosztowo.

„WPZasięg umożliwia szybkie budowanie zasięgu kampanii (nawet milion użytkowników w 1 dzień!) przy kosztach znacznie niższych niż w przypadku reklamy w popularnych komunikatorach internetowych – mówi Jacek Tryzno, Kierownik Biura Reklamy w Wirtualnej Polsce – Nasza oferta zapewnia także pełną kontrolę nad jakością merytoryczną i otoczeniem reklamy, eliminując niebezpieczeństwa związane z niepożądanymi skojarzeniami, czy też treściami konkurencyjnymi wobec oferty reklamodawcy, co stanowi główny mankament produktów zasięgowych sieci reklamowych.”.

http://reklama.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top