Nowa strona iabpolska.pl

Ruszyła nowa strona Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Nowa strona pod adresem: www.iabpolska.pl. została przygotowana przez agencję Interaktywną Kompan.pl będącą członkiem IAB Polska.

Dostępna pod adresem www.iabpolska.pl strona Związku zyskała nowy layout oraz funkcje usprawniające komunikację z członkami IAB Polska oraz branżą. Nowa strona IAB Polska została oparta na rozbudowanym systemie zarządzania treścią pozwalającym na dowolne modelowanie jej struktury i treści. Kluczowa zmiana witryny to nowa szata graficzna, która jest spójna z aktualną identyfikacją wizualną. Wprowadzono nowy sposób nawigacji. Zmiany mają lepiej eksponować nowe inicjatywy IAB Polska. Nowa strona została przygotowana w taki sposób, aby jeszcze ułatwić korzystanie z serwisu. Poza wiadomościami o IAB Polska, firmach członkowskich, aktualnościach na stronie można znaleźć fachowe informacje na temat rynku internetowego w kraju i na świecie, powstała też sekcja dotycząca eventów jakie IAB Polska będzie organizować w 2008 roku – tego typu informacje można znaleźć klikając w kalendarz lub w zakładkę „Imprezy”.

” Nowa strona jest prosta, czytelna i łatwa w nawigacji, tego właśnie oczekują odwiedzający stronę. Poprzez pracę nad nową stroną IAB chcieliśmy podkreślić jak chętnie angażujemy się w inicjatywy Związku. IAB Polska udało się stworzyć atmosferę, w której na co dzień konkurujące ze sobą firmy są w stanie robić coś na rzecz rynku. Mamy też wrażenie, że firmy które przystąpiły do IAB rozwijają się szybciej niż rynek, na pewno tak jest w przypadku Kompan.pl ” mówi Mateusz Ostachowski, Kompan.pl

www.iabpolska.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top