Nowa witryna internetowa Krynicki Recykling

Opublikowano: 16 sierpnia 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Spółka, zajmująca się pozyskiwaniem i uzdatnianiem stłuczki szkła opakowaniowego, zmieniła layout swojej strony internetowej. Odświeżony design serwisu to jeden z elementów nowej strategii Krynicki Recykling, związanej z planowanym na IV kwartał tego roku debiutem na rynku NewConnect.
Można znaleźć na niej wiele praktycznych informacji, związanych z ekologią, przetwórstwem szkła i recyklingiem.

Na stronie krynicki.pl oprócz historii spółki, można również zapoznać się z krótką analizą rynku przetwórczego, a także planowaną strategią działalności firmy do czasu debiutu, który jest przewidziany na IV kwartał 2007 roku. Dodatkowo na witrynie zamieszczono mapkę z zaznaczonymi lokalizacjami biura i trzech stacji uzdatniania, a także teksty ustaw o opakowaniach i odpadach.

„Nowy projekt strony internetowej to część naszej kampanii wizerunkowej, związanej z wejściem na rynek NewConnect. Witryna jest wizytówką firmy, jej przejrzystość to duże ułatwienie dla użytkownika i prosty dostęp do wszystkich potrzebnych informacji. Strona była przygotowywana z myślą zarówno o odbiorcach, którzy o Spółce i jej profilu wiedzą niewiele, jak i tych, którzy mają pojęcie o rynku i szukają informacji bardziej specjalistycznych” – powiedział Adam Krynicki, Prezes Zarządu Krynicki Recykling.

Dominującym kolorem na stronie jest zielony, kojarzący się z naturą i ekologią – czyli obszarom bliskim profilowi działalności spółki. Zwracają również uwagę ciekawe zdjęcia, pojawiające się w prawym górnym rogu.

Autoryzowanym Doradcą Spółki jest Capital One Advisers Sp. z o.o. – spółka działająca na polskim rynku od połowy 2002 roku, początkowo jako firma doradcza specjalizująca się w transakcjach kapitałowych na rynku niepublicznym – przejęciach i sprzedaży przedsiębiorstw oraz emisjach akcji z udziałem funduszy typu private equity, a obecnie skoncentrowana na obsłudze średniej i dużej wielkości firm, w szczególności poszukujących najkorzystniejszego dostępu do zewnętrznych źródeł kapitału finansującego dalszy rozwój.

Sylwester KozakNowa witryna internetowa Krynicki Recykling

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.