NOWA WYSZUKIWARKA SKYPE I PANORAMY FIRM

Od dzisiaj blisko 6 milionowa grupa zarejestrowanych użytkowników Skype w Polsce będzie mogła skorzystać z efektów współpracy tego komunikatora oraz Panoramy Firm.

Wyszukiwarka Panoramy Firm i Skype to wspólny projekt, w którym doświadczenia obydwu firm pozwoliły stworzyć narzędzie ułatwiające użytkownikom korzystanie z Internetu. Można ją pobrać na stronie głównej Skype: www.skype.com. (http://www.skype.com/download/skypewebtoolbar/) Podstawową korzyścią jest to, że po odnalezieniu szukanej firmy można jednym kliknięciem połączyć się z nią, jak przez telefon, ale po bardzo niskiej cenie.

„Tak jak w przypadku programu Skype, wyszukiwarka jest całkowicie za darmo a jej instalacja to kilka prostych kroków. Staramy się cały czas rozszerzać naszą ofertę przez współpracę z wieloma interesującymi partnerami.”- mówi Michał Kostrzewa, szef Skype w Polsce.

Wpisując w Wyszukiwarce nazwę firmy oraz miasta, wybierając między opcjami: Panorama Firm Internet i Panorama Firm Mapy – użytkownik uzyskuje automatyczny dostęp do bazy Panoramy Firm (1.160.000 firm i ich ofert) oraz do ponad 1000 internetowych planów miast Polski. Ponadto posiada ona dostęp do innych wyszukiwarek takich jak np. eBay Search, Yahoo.

„Projekt stanowi atrakcyjne uzupełnienie tradycyjnych metod wyszukiwania internetowego. Dzięki temu nasi użytkownicy będą mogli łatwo wyszukać firmy i usługi oraz tanio połączyć się z firmami z bazy Panoramy Firm.” – mówi Piotr Dębski, kierownik ds. rozwoju biznesu Eniro Polska.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top