Nowe EasyGo.pl na wakacje

Opublikowano: 14 lipca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis EasyGo.pl na rynku pojawił się 6 lat temu szybko zdobywając pozycję w czołówce na rynku. Teraz przyszedł czas na odświeżenie wyglądu strony i logo. Zdecydowano się również na skrócenie nazwy z EasyGo.pl na EasyGo.

Nowe EasyGo.pl na wakacje 1

Co znajdziemy nowego? Poza wyglądem przede wszystkim znacznie uproszczono proces szukania i zamawiania wycieczek. Całość dopełnia nowy sposób prezentacji wyników, gdzie zdecydowanie postawiono na prezentację zdjęć.

Mam wrażenie, że zrobiliśmy najlepszą platformę  do sprzedaży wycieczek w polskim Internecie – mówi Mateusz Kazieczko, prezes zarządu Enovatis S.A. – W 2005 roku, kiedy stratowała poprzednia strona  EasyGo.pl mieliśmy dwie miary sukcesu. Pierwsza to przychód –  serwis niemal natychmiast sprzedawał. Druga to ilość kopii i zapożyczeń elementów przez naszą mniejszą i większą konkurencje . W chwilę po naszym starcie, niemal  wszystkie serwisy turystyczne zmieniły grafiki i funkcjonalności inspirując się naszymi  –  jakże kontrowersyjnymi na tamte czasy  – rozwiązaniami. Jeżeli tym razem stanie się podobnie, będziemy pewni, że dobrze wykonaliśmy nasze zadanie.

Nową stronę przygotowała pracowania Grzegorza Niepewnego, z którym przed 6 laty  powstawało pierwsze EasyGo.pl.

Sylwester KozakNowe EasyGo.pl na wakacje

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.