Nowe EasyGo.pl na wakacje

Serwis EasyGo.pl na rynku pojawił się 6 lat temu szybko zdobywając pozycję w czołówce na rynku. Teraz przyszedł czas na odświeżenie wyglądu strony i logo. Zdecydowano się również na skrócenie nazwy z EasyGo.pl na EasyGo.

Nowe EasyGo.pl na wakacje 1

Co znajdziemy nowego? Poza wyglądem przede wszystkim znacznie uproszczono proces szukania i zamawiania wycieczek. Całość dopełnia nowy sposób prezentacji wyników, gdzie zdecydowanie postawiono na prezentację zdjęć.

Mam wrażenie, że zrobiliśmy najlepszą platformę  do sprzedaży wycieczek w polskim Internecie – mówi Mateusz Kazieczko, prezes zarządu Enovatis S.A. – W 2005 roku, kiedy stratowała poprzednia strona  EasyGo.pl mieliśmy dwie miary sukcesu. Pierwsza to przychód –  serwis niemal natychmiast sprzedawał. Druga to ilość kopii i zapożyczeń elementów przez naszą mniejszą i większą konkurencje . W chwilę po naszym starcie, niemal  wszystkie serwisy turystyczne zmieniły grafiki i funkcjonalności inspirując się naszymi  –  jakże kontrowersyjnymi na tamte czasy  – rozwiązaniami. Jeżeli tym razem stanie się podobnie, będziemy pewni, że dobrze wykonaliśmy nasze zadanie.

Nową stronę przygotowała pracowania Grzegorza Niepewnego, z którym przed 6 laty  powstawało pierwsze EasyGo.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry