Nowe oferty w Pasażu Finansowym WP

Wraz z początkiem nowego roku w Pasażu Finansowym Wirtualnej Polski (pasazfin.wp.pl) znalazły się nowe oferty i korzystne promocje: pakiet ubezpieczeń TUiR Partner S.A. „Partner rodziny”, atrakcyjne warunki sprzedaży kredytów mieszkaniowych GE Banku Mieszkaniowego dla użytkowników portalu WP oraz promocja Konta Inteligo, z możliwością wygrania komputerów firmy Compaq i 10.000 złotych.

Wśród ubezpieczeń, które można zawrzeć za pośrednictwem Pasażu Finansowego znalazł się pakiet ubezpieczeń TUiR Partner S.A. „Partner rodziny”. Zawierając ubezpieczenie obejmuje się kompleksową ochroną majątek: nieruchomości, ruchomości a także siebie i najbliższych. Każdy, kto zdecyduje się na wykupienie ubezpieczenia w pakiecie ma możliwość otrzymania 20% zniżki przy zakupie ubezpieczenia dzieci i młodzieży „Dzieciak” oraz „Podróżuj z Partnerem” oraz prostego i nie czasochłonnego wypełnienia wniosku i wyliczenia składki on-line.

Natomiast Osoby, które w terminie do 31.03.2002 roku wyślą zgłoszenie zainteresowania kredytem mieszkaniowym GE Banku Mieszkaniowego za pośrednictwem portalu WP (przy czym zgłoszenie będzie pierwszym źródłem kontaktu z Doradcą Kredytowym GE Banku Mieszkaniowego) i złożą kompletny wniosek kredytowy w GE Banku Mieszkaniowym zostaną zwolnione z szeregu opłat, w tym prowizji bankowej za udzielenie kredytu, opłaty za rozpatrzenie wniosku, czy opłaty za wycenę nieruchomości, jeżeli przeprowadzana jest przez GE Bank Mieszkaniowy… Wszyscy kredytobiorcy otrzymają wraz z umową kredytową kupony rabatowe upoważniające do zniżek na zakup produktów i usług związanych z tzw. „Mieszkaniówką” (wykończeniem i wyposażeniem mieszkań).

Ci zaś z użytkowników Wirtualnej Polski, którzy do 24 lutego otworzą konto bankowości bezpośredniej Inteligo i dokonają zakupów za pomocą karty Inteligo Visa Electron mogą wygrać jeden z 7 komputerów firmy Compaq i 10.000 złotych w gotówce ufundowane przez Inteligo Financial Services S.A.

http://pasazfin.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top