Nowe projekty HYPERmedia dla Procter&Gamble

Opublikowano: 2 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Agencja interaktywna HYPERmedia (ISOBAR) zakończyła realizację dwóch nowych projektów dla marki Pampers (Procter&Gamble). Na początku sierpnia w Internecie swoją premierę miała Akademia Zdrowego Rozwoju oraz nowa odsłona witryny www.niemowle.onet.pl związana z konceptem 'Spójrz na świat oczami dziecka'.

Głównym celem akcji Akademii Zdrowego Rozwoju jest przybliżenie rodzicom świata małego dziecka i możliwość kontaktu z ekspertami Instytutu Pampers. Wszystko dzieje się w przyjaznej i nieformalnej atmosferze, by zarówno rodzice, jak i ich dzieci czuły się swobodnie. 'Mamy nadzieję, że doświadczenie i bliższe poznanie świata dziecka pozwoli rodzicom lepiej poznać potrzeby swoich pociech i dzięki temu lepiej adresować je na poszczególnych etapach rozwoju dziecka.' – mówi Jolanta Bylica, rzecznik prasowy Instytutu Pampers.

Akcja rozpoczęła się 12 sierpnia 2005 roku na Agrykolii w Warszawie. Akademia Zdrowego Rozwoju promowana jest w Internecie za pośrednictwem specjalnie przygotowanej przez HYPERmedia podstrony serwisu www.niemowle.onet.pl.

Agencja zaprojektowała stronę tak, aby posługując się kursorem myszki rodzice mogli wkroczyć w interaktywny świat widziany oczami dziecka. Wirtualna akademia przenosi ich w trzy strefy, które odpowiadają etapom rozwoju maluchów. I tak dziecięcą wyprawę rozpoczynają w pokoju 'NewBaby', który wygląda dokładnie tak, jak postrzega go niemowlę leżące w łóżeczku. Po przejściu do pokoju 'Active Baby' naszym oczom ukażą się wielkie przedmioty, dokładnie w takiej skali, jak widzą je dzieci w fazie raczkowania. Ostatni pokoik 'Let’s Go' to miejsce, w którym maluchy stawiają swoje pierwsze kroki i uczą się samodzielności.

Wędrując po wirtualnym świecie na stronach www.niemowle.onet.pl możemy zdobyć wiele interesujących wiadomości związanych z rozwojem swoich pociech. Pomagają w tym sprzęty, postaci i zabawki widziane z perspektywy dzieci. Wyposażenie pokazuje, jakie wyzwania czekają na maluchy w przestrzeni mieszkania. Agencja na potrzeby projektu przygotowała praktyczne wirtualne gadżety, m.in.: zaproszenia do akademii, które rodzice mogą przesyłać pocztą elektroniczną i tabelę wzrostu, pokazującą, jak dziecko rozwija się na tle rówieśników. Z poziomu strony można wysłać również e-kartki, np. zawiadamiające, że maleństwo właśnie zaczęło ząbkować.

HYPERmedia, członek globalnej sieci interaktywnej ISOBAR, współpracuje z Procter&Gamble od 2003 roku. Agencja zajmuje się projektami z użyciem mediów cyfrowych dla takich marek, jak Blend-a-med, Always, Pantene, Pampers, Head&Shoulders i Wella.

http://www.niemowle.onet.pl

Sylwester KozakNowe projekty HYPERmedia dla Procter&Gamble

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.