Nowe projekty multimedialne Interia.pl

Interia.pl uruchomiła w nowej odsłonie telewizję internetową Interia.TV z funkcjonalnościami umożliwiającymi tworzenie własnych programów oraz serwis wideo Telewizor.TV, w którym użytkownicy otrzymują narzędzia do tworzenia własnych kanałów.
– Nadal aktywnie tworzymy i liczymy, że nowe projekty spodobają się polskim internautom. Powoli zaczynamy zarabiać na serwisach multimedialnych, stąd wzmocnienie tego segmentu. – mówi Grzegorz Błażewicz, Prezes Zarządu Interia.pl. – Niewykluczone, że w przypadku serwisu Telewizor.tv w niedługim czasie będziemy płacić autorom najbardziej oglądanych kanałów.

Interia.TV to połączenie dwóch, niezależnych dotychczas telewizji: informacyjnej (VOD) i rozrywkowej, która jest emitowana na żywo. Nowością w serwisie Interia.TV jest zastosowanie wideorejestratora, dzięki któremu użytkownik może stworzyć swój program z wykorzystaniem kamery internetowej lub zwykłej kamery i nagrać go bezpośrednio do repozytorium Interia.TV. Interia.TV zawiera tylko profesjonalne lub autorskie produkcje.

Telewizor.TV to darmowy serwis video, oferujący narzędzia do wgrywania i przechowywania dowolnej ilości materiałów wideo i grupowanie ich w określonych przez użytkownika kategoriach. Serwis umożliwia tworzenie prywatnych kanałów tematycznych, w których możliwe jest także osadzanie materiałów z serwisów zewnętrznych m.in. z YouTube. Dodatkowo, dzięki subskrypcji użytkowników, można na bieżąco obserwować filmy i kanały ulubionych twórców.

www.interia.tv
www.telewizor.tv

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top