Nowi gracze w akcji Projekt 01

16 sklepów internetowych przystąpiło do Projektu 01 i korzysta z usługi Paczkomaty 24/7. Do e-sklepów, które posiadają w swojej ofercie opcję „Wyślij przez paczkomat” dołączyły m.in.: www.avon.sklep.pl, www.booksnet.com, www.cyfrowe.pl, www.ekoherbaty.pl oraz www.godi.pl. Dzięki współpracy z InPost również klienci sklepów internetowych www.GSMdoctor.pl, www.jakarta.com.pl, www.rowerek.pl czy www.zamzam.pl mogą zamawiać produkty on-line i wysyłać je do paczkomatów za darmo.

Paczkomaty 24/7 to nowe rozwiązanie skierowane do użytkowników rynku e-commerce. Automaty umożliwiają odbiór zakupów dokonanych on-line 24h/7, bez kolejek, w dowolnym czasie i dogodnej lokalizacji. Zaletą usługi InPost jest także krótki czas doręczeń – przesyłki trafiają do wybranego paczkomatu po dwóch dniach roboczych od daty nadania. Dodatkowo system wysyła powiadomienia SMS i e-mail o dostarczeniu przesyłki.

Bardzo się cieszymy, że do naszego projektu dołączają kolejni partnerzy. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna i gwarantująca bezpieczeństwo usługa będzie doskonałą alternatywą dla tradycyjnego rynku pocztowo-kurierskiego oraz znakomitym ułatwieniem dla korzystających z oferty prężnie rozwijającego się e-handlu. Wierzymy, że zamawiający zakupy do paczkomatów szybko dostrzegą udogodnienia nowego rozwiązania i staną się jej stałymi użytkownikami. – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Uruchomienie usługi Paczkomaty 24/7 poprzedzone jest fazą szczegółowych testów. W ramach akcji Projekt 01 około 10 tys. osób, które wyślą swoje zgłoszenie i pomyślnie przejdą weryfikację, może wspólnie kreować nową erę e-zakupów. Dzięki integracji systemów informatycznych partnerskich e-sklepów z InPost, uczestnicy kampanii mogą bezpłatnie wysyłać do paczkomatów zamówione w internecie produkty.

Pełna lista lokalizacji automatów znajduje się na stronie www.projekt01.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry