Nowości w ofercie home.pl i nazwa.pl

Dwie konkurencyjne firmy, działające na rynku rejestracji domen i hostingu poinformowały dziś o wprowadzeniu nowych funkcjonalności. Nowym produktem, który oferuje home.pl jest „Business Web”, z kolei nowości, które proponuje nazwa.pl to: „Active.office” i „Active.FTP”.

Business Web to zestaw usług składający się z nowego kreatora stron WWW oraz usługi poczty e-mailowej. Dzięki kreatorowi firmy stworzą swoją sieciową wizytówkę – witrynę, na której pokażą ofertę, galerię produktów czy udostępnią dane kontaktowe. Do wyboru przygotowano ponad 500 gotowych szablonów stron, kilkadziesiąt modułów dodatkowych (m.in. blog, ankieta, animacja Flash) oraz łatwy w obsłudze edytor treści.

Business Web to również poczta e-mailowa wyróżniająca się nielimitowaną wielkością przesyłanych wiadomości, możliwością założenia odrębnej skrzynki dla każdego pracownika, brakiem spamu oraz funkcją IMAP, która pozwala na dostęp do wiadomości z dowolnego urządzenia (komputer stacjonarny, komórka, laptop). Ofertę Business Web uzupełnia wreszcie opcja bezpłatnej rejestracji własnej domeny internetowej.

„Ideą usługi Business Web jest zagwarantowanie nawet jednoosobowym działalnościom gospodarczym profesjonalnej strony WWW i konta e-mailowego. Klienci otrzymują łatwe w obsłudze i niedrogie narzędzie do natychmiastowego wykorzystania – bez dużych nakładów czasu czy specjalistycznej wiedzy” – powiedział Marcin Kuśmierz, dyrektor zarządzający home.pl.

Business Web jest dostępny obecnie w promocji, w ramach której przedsiębiorcy mogą skorzystać z trzech miesięcy bezpłatnego okresu abonamentowego i wypróbować możliwości nowej usługi. Roczny abonament w standardowej ofercie to koszt 150 zł netto.

Nowości w ofercie home.pl i nazwa.pl 1Proponowany już od jakiegoś czasu przez nazwa.pl Active.office to profesjonalny organizer, wspomagający zarządzanie informacją w firmie. Oprócz programu pocztowego, który jest zintegrowaną częścią aplikacji oprogramowanie zawiera m.in. rozbudowany kalendarz, edytor notatek i listy zadań. Ponadto NetArt udostępnił możliwość zakładania niezależnych skrzynek e-mail o tej samej nazwie w różnych domenach w ramach jednego serwera. Pozwala to na prowadzenie wielu niezależnych przedsięwzięć biznesowych, a co za tym idzie stron WWW oraz kont poczty elektronicznej, w ramach jednego serwera.

Kolejną z nowości jest panel Active.FTP, który umożliwia wykonywanie połączeń z serwerem FTP za pomocą przeglądarki internetowej, przez co dostęp do jego zasobów i możliwość łatwej modyfikacji zawartości są właściwie nieograniczone. Serwis nazwa.pl umożliwił też tworzenie nielimitowanej liczby kont FTP (w ramach jednego serwera), posiadających indywidualny login i hasło.

nazwa.pl

home.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry