Nowy dyrektor handlowy i zmiany w zarządzie Cormedia

Agnieszka Klepacka objęła funkcję dyrektora handlowego domu mediowego Cormedia. Dotychczasowy zarząd spółki został poszerzony i obecnie tworzą go trzy osoby: Iwo Gałecki, Karol Kowalski i Agnieszka Klepacka.

a_klepacka_fotoAgnieszka Klepacka będzie kierować sprzedażą domu mediowego Cormedia i nadzorować działy sprzedaży bezpośredniej i agencyjnej. Do jej obowiązków będzie także należało prowadzenie negocjacji handlowych, kontrola realizowanych budżetów reklamowych klientów oraz realizacja planu sprzedaży. Jako członek zarządu Agnieszka Klepacka będzie odpowiadać za kreowanie i wdrażanie strategii sprzedażowej i finansowej firmy.

Wiedza i doświadczenie Agnieszki są olbrzymie i bardzo się cieszę, że będziemy z tego potencjału mogli skorzystać. Poszerzenie zarządu o osobę dyrektora handlowego z pewnością przyczyni się do większej skuteczności jego działań, a co za tym idzie pozytywnie odbije się na działaniach sprzedażowych. – powiedział Iwo Gałecki, dyrektor generalny firmy.

Agnieszka Klepacka pracę w reklamie internetowej rozpoczynała w Wydawnictwie Murator, a w roku 2004 dołączyła do sieci IDMnet. Tam zajmowała się sprzedażą i kontaktami z klientami bezpośrednimi, głównie z branży budowlanej. Pracę w IDMnet zakończyła pod koniec 2007 roku, jako kierownik działu klientów bezpośrednich. Do aktywności zawodowej Agnieszka Klepacka wraca po urlopie macierzyńskim.

www.cormedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top