Nowy dział w TENBIT.pl

Opublikowano: 19 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Dzięki nowemu działowi Info.tenbit.pl wszyscy użytkownicy serwisu zyskują dostęp do codziennie aktualizowanych, najbardziej godnych polecenia wiadomości ze świata filmu, muzyki oraz atrakcyjnych imprez i koncertów.

Ponadto, dzięki wakacyjnej promocji serwisu, każdy reklamodawca zyskuje szansę dotarcia ze swoją ofertą do zarejestrowanych użytkowników poczty TENBIT.pl. Do 30 września zostaje obniżona o połowę cena mailingu, który może dotrzeć do blisko 800 tysięcy osób. Rozsyłane listy opatrzone są specjalną stopką wraz z odnośnikiem pozwalającym na weryfikację autentyczności, co pozwala odbiorcy na odróżnienie ich od spamu (niezamawianych przesyłek pocztowych). Reklamodawca ma do dyspozycji statystyki on-line dotyczące liczby wysłanych i pobranych maili oraz liczby kliknięć w poszczególne linki.

Według audytu niezależnego systemu pomiarowego Gemius, TENBIT.pl w drugim kwartale 2004 roku osiągnął miesięcznie średnio 54 miliony odsłon, a liczba unikalnych użytkowników przekroczyła 750 tysięcy. Od czasu rozpoczęcia ścisłej współpracy z portalem Onet.pl, mierzona liczbą odsłon oglądalność portalu rozrywkowego TENBIT.pl uległa potrojeniu.

http://info.tenbit.pl

Sylwester KozakNowy dział w TENBIT.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.