Nowy film.wp.pl

Serwis filmowy WP (film.wp.pl) zyskał nie tylko całkiem nową szatę graficzną ale też stał się w pełni interaktywną platformą komunikacji z Użytkownikiem.

Serwis Filmowy (film.wp.pl), zwiastuje całkiem nowy sposób prezentowania informacji i usług przez WP. Modyfikacje objęły zarówno sposób prezentowania wiadomości, jak i kolorystykę. Film.wp.pl jest pierwszym z serii serwisów o zmienionym kształcie, gdzie maksymalnie wykorzystano sieć połączeń pomiędzy zasobami informacyjnymi, co służyć ma maksymalizacji ruchu w WP oraz optymalnemu wykorzystaniu przez internautów wiadomości na określony temat (w tym wypadku film) zawartych w całym portalu. Postawiono na dynamizm, interakcję z użytkownikiem oraz rzetelną, bogatą informację.

„Motorem zmian w serwisie stała się pełna interaktywność” – mówi Tomasz Woźniak, Kierownik Grupy Rozrywka w Wirtualnej Polsce – „Tworzymy serwis dla użytkowników i z użytkownikami, wsłuchując się w ich zdanie i sugestie. Internauci współkształtują Film, wprowadzając oceny, recenzując i opiniując prezentowane pozycje, czy komentując zamieszczane w serwisie informacje. Wykorzystujemy tu najnowocześniejsze technologie pozwalające na dynamiczną rozbudowę zawartości serwisu i błyskawiczną jego modyfikację” – podkreśla.

Wzbogacono zawartość merytoryczną serwisu, prezentując repertuar 300 kin w ponad 150 miastach w Polsce, przedstawiając informacje o niemal 16.000 aktorów i ludziach filmu, uzupełniając witrynę obszernymi opisami filmów, trailerami, rozbudowaną galerią fotografii. Zamieszczono w nim szereg plików do ściągnięcia, odnośniki do oficjalnych stron poszczególnych produkcji oraz pressbook… Nie zabrakło też podstron o premierach kinowych, zapowiedziach i box office, czyli zestawienia najpopularniejszych filmów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Wyodrębniono pozycję „Film tygodnia”, eksponując ułatwiono też użytkownikom dotarcie do najczęściej szukanych informacji poprzez prezentację list najpopularniejszych filmów i aktorów.

http://film.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top