Nowy kierownik sprzedaży w Cormedia

Rafał Tatarek awansował na stanowisko kierownika działu sprzedaży agencyjnej w domu mediowym Cormedia. Z firmą związany jest od listopada 2007 roku.

rafal_tatarekRafał Tatarek pokieruje trzyosobowym zespołem i będzie odpowiadał za realizację powierzonych mu celów sprzedażowych. W ramach obowiązków kierowniczych będzie także odpowiadał za właściwy rozwój relacji z domami mediowymi i agencjami reklamowymi w oparciu o strategię rozwoju firmy.

– Pod koniec ubiegłego roku zapoczątkowaliśmy proces zmian w strukturach sprzedaży. Wyodrębniliśmy dwa działy, zakreśliliśmy cele i obszary działań i realizujemy wcześniejsze założenia. Awans Rafała na stanowisko kierownika działu agencyjnego to wynik uznania jego kompetencji jak i wkładu w rozwój Cormedia. – powiedział Iwo Gałecki, dyrektor generalny firmy.

Rafał Tatarek związany jest z domem mediowym Cormedia od początku istnienia firmy, czyli od listopada 2007 roku. Przez cały czas pracy odpowiadał za współpracę z domami mediowymi i agencjami. Wcześniej pracował w sieci reklamy internetowej IDMnet na stanowisku media plannera. Z branżą internetową związany jest od 2005 roku, kiedy to rozpoczął pracę przy projekcie Fit.pl.

www.cormedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top