Nowy serwis Moto Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska przebudowała serwis motoryzacyjny. Witryna moto.wp.pl ma od teraz nowoczesny layout, przejrzystą nawigację i rozbudowane sekcje tematyczne. Wkrótce wzbogaci się o obszerną sekcję społecznościową, redagowaną przez internautów, którzy będą mogli dodawać do witryny autorskie teksty, zdjęcia i filmy.

Serwis moto.wp.pl wystartował w całkiem nowej odsłonie. Witrynę podzielono na siedem głównych bloków tematycznych, z których każdy zawiera szczegółowe podkategorie. Oprócz najnowszych informacji, autorskich testów samochodów, porównań i porad, serwis prezentuje liczne galerie zdjęć oraz materiały wideo. Nowa strona Moto WP zawiera też unikalny mechanizm wyceny aut, umożliwia internautom dokonywanie oceny swoich samochodów oraz gwarantuje dostęp do ogłoszeń kupna-sprzedaży. Na głównej stronie redakcja prezentuje motoryzacyjne newsy – tu ciekawostką jest podział na najważniejsze wiadomości poszczególnych dni tygodnia – oraz listę informacji najaktualniejszych i najchętniej czytanych przez użytkowników.

Głównym celem dokonanych przez nas zmian było maksymalne uproszczenie nawigacji oraz usystematyzowanie wiadomości. Zależało nam na tym, by użytkownik mógł szybko i łatwo znaleźć w serwisie wszystko, czego potrzebuje, poruszając się po nim intuicyjnie, jak też korzystając z udostępnionych przez nas narzędzi, np. wyszukiwarki aut czy mechanizmu wyceny pojazdów. Stawiamy na autorskie testy samochodów oraz ciekawostki z historii
i współczesności motoryzacji. W Moto WP nie zabraknie sportowych aut marzeń i relacji z ciekawych, motoryzacyjnych imprez i wydarzeń. Rozbudowujemy sekcję społecznościową, dzięki której użytkownicy będą współtworzyć witrynę. – mówi Marek Wieliński z Wirtualnej Polski, Koordynator Serwisu Moto.

Od teraz wybierając markę samochodu i określając jego model, użytkownik otrzymuje – zaprezentowany na jednej stronie – zestaw wszystkich informacji dostępnych na ten temat w serwisie; począwszy od najnowszych artykułów tematycznych, przez oceny internautów, po galerie zdjęć i materiały wideo. W zakładce Moto, obok sekcji Samochody, zawierającej dane modeli blisko 50 najpopularniejszych marek, znalazły się także działy Gadżety, Porady, Tuning i Oceny Samochodów. Ten ostatni to baza ocen samochodów dokonanych przez użytkowników, której kryteriami są m.in. marka i model auta, rocznik, pojemność oraz typ silnika. Każda ocena auta dodawana jest przez użytkownika bez konieczności zakładania konta w serwisie. Sekcja Wiadomości to aktualności, premiery motoryzacyjne, nowinki techniczne, moto-ciekawostki oraz artykuły związane ze sportem motorowym.

Wyodrębniliśmy również kategorię Powersekcja. To strony Moto w całości poświęcone najmocniejszym i najszybszym samochodom – mówi Jakub Wielicki z Działu Moto – Miłośnicy motoryzacji znajdą tu informacje o Subaru, Lotusach czy Lamborghini, ale także o unikalnych autach, o których mało kto słyszał. Staramy się prezentować w serwisie wszystko, co ciekawe i aktualne. Publikujemy obszerne testy aut nowych i używanych oraz porównania popularnych modeli. Nasz nowy serwis ma nie tylko dostarczać informacji i ciekawostek, ale przede wszystkim – być użyteczny.

Istotnym elementem moto.wp.pl jest Forum. W serwisie redakcja prezentuje również najciekawsze bloogi tematyczne internautów. Użytkownicy mogą opiniować wszystkie prezentowane w witrynie treści. Uzupełnieniem moto.wp.pl jest dział Bezpieczeństwo, poświęcony przepisom ruchu drogowego, zasadom bezpiecznej jazdy, prezentujący statystyki policyjne i bieżące wiadomości z tras.

Już wkrótce Moto WP zostanie uzupełnione o sekcję społecznościową. Każdy użytkownik, po założeniu w serwisie unikalnego konta, będzie mógł dodawać do niego zdjęcia oraz autorskie materiały wideo. Kolejną nowością będzie dodawanie przez użytkowników własnych artykułów, które redakcja opublikuje na równi z innymi materiałami.

moto.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top