Nowy serwis praca w WP

Opublikowano: 1 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Podstawowe zadanie serwisu to pośrednictwo w zatrudnieniu. Internauci mogą wybierać spośród całej gamy zamieszczanych na stronach WP ofert pracy. Serwis współpracuje ze znakomitymi partnerami, takimi jak Pracuj.pl, Jobpilot.pl, czy HRK, którzy systematycznie wzbogacają serwis o nowe, atrakcyjne oferty zatrudnienia. Internauci, co jest dla nich znacznym ułatwieniem, korzystają z jednej, skompilowanej, codziennie aktualizowanej bazy ogłoszeń. Mają tez dodatkową możliwość przeszukania ofert agencyjnych i drobnych pochodzących z serwisu Gratka.wp.pl.

„Podstawową funkcjonalnością dla użytkownika jest prosta w obsłudze wyszukiwarka, pozwalająca odnaleźć oferty pracy ściśle dopasowane do jego oczekiwań, min. poprzez definiowanie słów kluczowych, regionu czy dziedziny zatrudnienia… – mówi Olga Rudnicka, koordynator serwisu – Wyeksponowaliśmy najświeższe oferty oraz najbardziej atrakcyjne ogłoszenie dnia. Skupiliśmy się także na większej promocji ofert zagranicznych, które po naszym wstąpieniu do Unii Europejskiej są coraz popularniejsze i coraz częściej szukane. Wkrótce zaś, we współpracy z partnerem zewnętrznym, zamierzamy udostępnić pracodawcom usługę zamieszczania przez nich anonsów on-line.”

Nowy, przejrzysty interfejs serwisu pozwala korzystającym na swobodne, niemal intuicyjne poruszanie się po jego zawartości. Serwis żywo reaguje na wszelkie zmiany w prawodawstwie informując rzetelnie o nowelizacjach i modyfikacjach przepisów prawa pracy. Wyjaśnia, doradza i podpowiada, jak poruszać się po rynku pracy, jak pisać CV, bądź list motywacyjny. Zawarto w nim wzory tych aplikacji, też w językach niemieckim i angielskim oraz przykłady umów o świadczenie stosunku pracy… Internauci mogą tu sięgnąć do kalkulatorów płac, czy słownika stanowisk, poznać reguły negocjacji warunków pracy, znaleźć praktyczne wiadomości o poszczególnych etapach rekrutacji…Ważnym elementem serwisu są bazy adresowe inspektoratów pracy, czy firm doradztwa personalnego oraz baza edukacyjna, pozwalające na wyszukanie atrakcyjnego kursu, bądź szkolenia.

http://praca.wp.pl

Sylwester KozakNowy serwis praca w WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.