Nowy serwis PYSIA

Dostępna jest już w sieci nowa wersja serwisu internetowego www.pysio.pl. Jego kompleksową modyfikację (koncepcję, projekt, wykonanie) firma Agros Nova powierzyła OS3 kids – działowi agencji OS3 multimedia, specjalizującemu się w marketingu dziecięcym.
– Głównym powodem generalnej modyfikacji serwisu są zmiany w strategii komunikacji marki i wizerunku jej ikony – smoka Pysio oraz rosnące oczekiwania dziecięcych użytkowników – wyjaśnia Dariusz Deszczka, kierownik marki PYSIO. – Serwis przeznaczony jest dla dzieci w wieku  od 4 lat, ale  „core target” to 8-12-latki. Zawartość słowną i graficzną konsultowaliśmy ze specjalistami i pedagogami dziecięcymi. Jest on bezpieczny dla dzieci i dostosowany do ich wieku.

– Przystępując do pracy, przeprowadziliśmy szczegółową analizę i ocenę poprzedniej wersji serwisu– uzupełnia Marcin Maj, Dyrektor Zarządzający OS3 multimedia. – W oparciu o nią rozbudowaliśmy stronę o treści dostosowane do starszych dzieci i młodych nastolatków oraz przystosowaliśmy dla nich strukturę i nawigację. Młodzież szkolna to bardzo wymagający odbiorca, dlatego przy przebudowie strony zdecydowaliśmy się na oryginalne rozwiązania, dotychczas nie stosowane w tego typu serwisach produktowych. Nowy serwis ma też wygląd dostosowany do starszej grupy docelowej.

– Nasze  podstawowe założenie: interaktywność i otwartość serwisu (możliwość stałego rozbudowywania go i wzbogacania o nowe elementy) oraz konwencja (wchodząc do serwisu, zwiedzamy Pysiowy pokój)  nie zmieniły się– informuje D. Deszczka. – W ciągu minionych dwóch lat wokół strony www.pysio.pl udało się zbudować ponad 80-tysięczną internetową społeczność.

Serwis łączy zabawę z edukacją. Wesołe usposobienie i dynamizm sympatycznego gospodarza serwisu – smoka PYSIO – oddają żywe, nasycone kolory i animacje. Na stronie znajdują się m.in. gry i zabawy edukacyjne oraz zręcznościowe, które ćwiczą koncentrację i szybkie zapamiętywanie (także angielskich słówek). Wspierają one proces nauki i rozwijania umiejętności, jednocześnie zapewniając dzieciom bezpieczną rozrywkę.

Nowa strona www.pysio.pl zawiera kilka działów tematycznych (NEWS, TRENDY, FUN, POKAŻ SIĘ, MAŁE PYSIE, KLUB, SOKI), przeznaczonych dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Internauci mają także możliwość zapisania się do klubu, który zapewnia im dostęp do dodatkowych atrakcji. Uczestnictwo w klubie gwarantuje także bieżące informacje o nowościach w serwisie, promocjach Pysia i innych niespodziankach.

www.pysio.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry