Od poniedziałku Fakt z poradnikiem dla pacjentów

Od poniedziałku 16 listopada przez trzy dni w Fakcie, wydawanym przez Axel Springer Polska, ukazywać się będzie Praktyczny Poradnik Pacjenta – cykl redakcyjny, który pomoże czytelnikom w kontaktach ze służbą zdrowia. Wydanie wsparte jest kampanią promocyjną w telewizji.

Na stronach Praktycznego Poradnika Pacjenta znajdą się informacje o tym, jak przygotować się do wizyty u lekarza i jak rozmawiać ze specjalistą, aby zostać dobrze zrozumianym. Czytelnicy dowiedzą się również, kto ma prawo wglądu w ich dokumentację medyczną i jak powinna wyglądać prawidłowo wypisana recepta.

Część cyklu dotyczy koszyka należnych pacjentom świadczeń medycznych. Redakcja podpowie, którzy pacjenci mają prawo do korzystania z opieki zdrowotnej poza kolejnością i za jakie usługi w ramach leczenia uzdrowiskowego należy dodatkowo zapłacić. W poradniku znajdą się również informacje o odpłatności za dentystę, leczenie szpitalne i sprzęt rehabilitacyjny.

Wydania z Praktycznym Poradnikiem Pacjenta wsparte są kampanią promocyjną w telewizji (TVP, Polsat, TVN, TVP Info) i tytułach prasowych Axel Springer Polska. Za przygotowanie spotów odpowiada agencja Bombadil, a za zakup mediów MediaCom.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top