Odmieniony kiosk NetPress

Od września www.netpress.pl wzbogacony został o nowe funkcjonalności oraz uzyskał nowy layout.
– W serwisie zmieniamy takie rzeczy jak grafikę, na nowocześniejszą, oraz nawigację, która powinna być dla kupujących teraz bardziej wygodna i funkcjonalna. Przygotowujemy sklep na wprowadzenie do oferty nowych produktów, nie tylko prasy – komentuje Bartłomiej Roszkowski, prezes zarządu NetPress Digital. – Za jakiś czas użytkownicy powinni mieć także wybór co do formatu, w jakim będą ściągać nasze pliki. Największą rewolucją będzie z pewnością nasze nowe podejścia do zarabiania w Internecie. Dzięki sprzedaży produktów elektronicznych będziemy w stanie płacić naszym pośrednikom naprawdę duże marże. Sprzedawać nasz asortyment będzie mógł praktycznie każdy. – dodaje.

Nowością jest również Klub NetPress, skupiający zarejestrowanych użytkowników. Mają oni możliwość śledzenia historii zakupów, szybkiego pobierania dodatkowych egzemplarzy zamówionych tytułów. Z myślą o nich organizowane będą promocje i konkursy. Klienci, którzy nie chcą się rejestrować, mogą dokonywać zakupów bez zakładania konta.

Wraz z uruchomieniem nowej wersji kiosku rozpoczyna działanie serwis, prowadzony we współpracy z portalem Wirtualna Polska. Oferowane są w nim te same tytuły prasowe, co na www.netpress.pl. – Liczymy oczywiście na zwiększenie liczby kupujących elektroniczne wydania czasopism. Kiosk NetPress będzie stanowić także znakomite uzupełnienie serwisu media.wp.pl. – ocenia prezes Roszkowski.

www.netpress.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry