OGICOM złotym partnerem e-commerce 2005

Rekordowa sprzedaż sklepów internetowych SOTEeSklep – to powód dla którego ich producent SOTE przyznał nagrodę ‘Złoty partner e-commerce 2005’ dla OGICOM, wiodącego na polskim rynku dostawcy kompleksowych usług internetowych.

OGICOM w styczniu 2006 roku przekroczył liczbę 150 sprzedanych sklepów internetowych SOTEeSklep. Większości z klientów, którzy zdecydowali się na zakup tego oprogramowania, OGICOM pomógł także w ich uruchomieniu oraz wypromowaniu w Internecie.

‘Wynik sprzedaży uzyskany przez OGICOM stawia tę firmę na pierwszym miejscu pod względem skuteczności dotarcia do klientów pośród wszystkich naszych partnerów. To również dzięki OGICOM uzyskaliśmy tak silną pozycję na rynku oprogramowania sklepów internetowych i stąd to wyróżnienie, jako dowód naszego uznania – powiedziała Bożena Jakubowicz, Prezes Zarządu SOTE s.j.

Na bazie SOTEeSklep funkcjonuje obecnie ponad 600 sklepów internetowych. Od początku stycznia bieżącego roku na rynku jest dostępna nowa wersja tego oprogramowania. Wprowadzone w niej zmiany to m.in. integracja z system porównywania cen Ceneo.pl i z systemami płatności online – Płatności.pl, e-Card oraz PayPal, moduł umożliwiający tworzenie programów lojalnościowych dla stałych klientów oraz moduł ‘Produkty polecane’ (klienci, którzy zakupili produkt x , zakupili również y).

‘W naszej ocenie SOTEeSklep to najlepsze w Polsce oprogramowanie umożliwiające tworzenie sklepów internetowych, do tego w bardzo atrakcyjnej cenie. O tym, że nie jest to opinia odosobniona, świadczy choćby ilość jego użytkowników. Cieszymy się, że mamy program SOTEeSklep w naszej ofercie, bo dzięki niemu możemy oferować najwyższy standard usług nie tylko w obszarze hostingu, ale także i e-commerce’ – powiedział Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu OGICOM Sp. z o.o.

http://www.sote.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry