OneOffice Netii: przetestuj, zdecyduj

Wybór lub zmiana dostawcy usług telekomunikacyjnych dla własnego biznesu nie jest łatwą decyzją. Dlatego Netia umożliwia nowym klientom przetestowanie funkcjonalności pakietu OneOffice bez zobowiązań.

– „Wiemy, że prowadzenie biznesu wymaga maksymalnego skupienia na prowadzonej działalności, a źle dobrana usługa może stać się sporym obciążeniem” – powiedziała Aniela Hejnowska, dyrektor zarządzająca rynkiem SOHO/SME w Netii. „Aby oszczędzić naszym klientom takich doświadczeń, wprowadziliśmy możliwość przetestowania OneOffice. Dzięki temu firmom będzie łatwiej określić swoje potrzeby, zanim zdecydują się zostać z nami na dobre.”

W ramach promocji klienci podpisują umowę, która gwarantuje im 30 dni Okresu Testowego dla jednego lub dwóch użytkowników OneOffice (opłata za każde – 1 zł netto). W ciągu 30 dni od aktywacji mogą bez konsekwencji zrezygnować z pakietu lub podjąć decyzję o kontynuacji umowy – wtedy kolejny miesiąc również będzie objęty promocyjnym abonamentem za 1 zł oraz będzie możliwe przeniesienie dawnej numeracji telefonicznej.

OneOffice to nowoczesny, kompleksowy, a jednocześnie przyjazny w użytkowaniu, pakiet usług dla małych i średnich firm. W jego skład wchodzi telefon z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne (z analogową linią zapasową), dostęp do internetu ze stałym adresem IP (w zależności od technologii: 6 Mb/s lub 10 Mb/s), pakiet bezpieczeństwa, router WiFi oraz fax serwer.

Dzięki takiej konstrukcji firmy nie muszą szukać dostawców każdej z tych usług z osobna, oszczędzając czas i pieniądze. OneOffice można również rozszerzyć o usługi mobilne, w tym nowoczesną usługę OnePhone, która łączy w sobie zalety telefonu komórkowego i stacjonarnego.

Promocje dotyczą umów na 24 miesiące.

www.netia.pl/oneoffice.html

Techcity.plKomputery Foto Gadżety Gry Muzyka GSM Kino domowe GPS – Zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top