Ostatni miesiąc „Internetowej Rewolucji” – odbierz kupon!

Już tylko miesiąc pozostał małym i średnim przedsiębiorstwom na wzięcie udziału w akcji ,,Internetowa Rewolucja”, która odbywa się pod patronatem Ministra Gospodarki. To okazja na darmową reklamę w Google oraz – również darmową – stronę WWW od home.pl.

Akcja prowadzona przez Google, we współpracy z home.pl oraz PKPP Lewiatan ma na celu edukację internetową Ostatni miesiąc "Internetowej Rewolucji" - odbierz kupon! 1małych i średnich firm. W założeniu, akcja ma wpłynąć na zwiększenie konkurencyjności całej polskiej gospodarki w czasach kryzysu. Wg badania MillwardBrown SMG/KRC przeprowadzonego pod koniec zeszłego roku aż 66% polskich firm z sektora MŚP nie posiada strony internetowej, a jeszcze więcej nie reklamuje się w żaden sposób w sieci.

W ramach akcji Google za darmo przekazuje przedsiębiorcom kupony AdWords o wartości 250 zł. Aby z nich korzystać trzeba założyć kampanię reklamową oraz doładować konto (pre-paid) kwotą 40 zł.

Jako, że założenie i poprowadzenie kampanii AdWords dla niezaawansowanych użytkowników jest trudnym zadaniem, agencja Kompan.pl za darmo wspiera przedsiębiorców, którzy chcą spróbować swoich sił w Internecie. Pracownicy  agencji zrobią wszystko za przedsiębiorcę, tak aby mógł on wykorzystać kupon Google’a, a dodatkowo poprowadzą wstępną kampanię reklamową. Kompan.pl nie pobiera żadnych dodatkowych opłat z tytułu pomocy przedsiębiorcom w założeniu i poprowadzeniu wstępnej kampanii w sieci AdWords.

Akcja ,,Internetowa Rewolucja” trwa już tylko do 31.03.2010.

Program „Internetowa rewolucja”: https://services.google.com/fb/forms/rewolucja.
Aby skorzystać z pomocy konsultantów Kompan.pl trzeba zarejestrować się pod: tym adresem.
Darmowy pakiet WWW: www.home.pl/rewolucja.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top