Paczkomat zintegrowany z bankomatem? InPost przedstawia nowości

Opublikowano: 25 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

InPost zaprezentował kolejne ułatwienia dla użytkowników paczkomatów – zintegrowanie z modułem bankomatowym. Dzięki nowej usłudze użytkownicy będą mogli płacić za towary bezpośrednio w bankomacie, będą mogli również wypłacać gotówkę.

Integracja Paczkomatu z bankomatem jest realizowana wspólnie przez Grupę Integer.pl oraz firmę NCR.

InPost_Paczkomat V generacji

Współpraca z firmą NCR, światowym liderem w dziedzinie produkcji bankomatów, jest z naszej perspektywy ogromnym osiągnięciem biznesowym. Wspólny projekt – na tak zaawansowanym technologicznie poziomie – jest również potwierdzeniem tego, że Grupa Integer.pl za pośrednictwem Paczkomatów InPost oferuje produkt porównywalny pod względem funkcjonalności, jak też dostępności i bezpieczeństwa transakcji do powszechnie używanych na całym świecie bankomatów. Dzisiaj już nikt nie wyobraża sobie wypłaty gotówki jedynie w oddziałach bankowych. Podobnie jest z Paczkomatami tyle, że w odniesieniu do nadawania i odbierania przesyłek w stacjonarnych punktach pocztowych. Jesteśmy przekonani, że już niebawem Paczkomaty InPost zdobędą na rynku taką samą popularność, zwłaszcza dzięki zintegrowaniu naszych urządzeń z bankomatami firmy NCR – zapowiedział Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

Sylwester KozakPaczkomat zintegrowany z bankomatem? InPost przedstawia nowości

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.