Partnerstwo SAP i Sybase na rzecz rozwiązań mobilnych

Spółki SAP i Sybase podpisały umowę o partnerstwie strategicznym w zakresie dostarczania nowych rozwiązań mobilnych dla aplikacji SAP Business Suite. Dzięki współpracy aplikacja SAP będzie dostępna z poziomu wszystkich popularnych platform i urządzeń mobilnych takich jak: iPhone, Windows Mobile czy BlackBerry. Nowe narzędzia zostaną oparte między innymi na technologiach Sybase Unwired Platform i SAP Netweaver. Partnerstwo ma charakter niewyłączny i nie wpłynie na rozwój aplikacji i rozwiązań tworzonych przez obie firmy.

Wykorzystywanie urządzeń mobilnych w miejscu pracy staje się coraz bardziej powszechne. Ponadto pracownicy oczekują łatwego dostępu do informacji również podczas przebywania w domu lub w podróży. Dostęp do informacji firmowych powinien być więc możliwy z każdego urządzenia mobilnego. Partnerstwo SAP i Sybase wpłynie na upowszechnienie tego typu rozwiązań.

telmob

Współpraca ma na celu:
•    poprawę dostępu do danych i aplikacji korporacyjnych w trybie 24h z dowolnego miejsca;
•    uproszczenie synchronizacji danych firmowych z urządzeniami mobilnymi;
•    zmniejszenie trudności związanych z bezpiecznym dostępem do aplikacji mobilnych i ich wdrażaniem;
•    integrację funkcjonalności mobilnych z istniejącymi i nowymi procesami biznesowymi w celu uzyskania bardziej efektywnej organizacji pracy i przepływu dokumentów;
•    przyśpieszenie podejmowania decyzji biznesowych dzięki lepszemu dostępowi do informacji.

Pierwsze produkty oparte na technologii Sybase i SAP będę dostępne w drugiej połowie 2009 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top