Paryskie zakupy w loterii SMS Rexona Woman

mobijoy! należący do giełdowej Grupy One-2-One przygotował kolejny projekt dla marki Rexona, zapewniając komunikację SMS w najnowszej kampanii promocyjnej Rexona Woman. Uczestniczki loterii „Pewność w najlepszym stylu” mogą wygrać m.in. wyjazd na wielkie zakupy do Paryża z Joanną Horodyńską.

Joanna Horodyńska, modelka i prezenterka telewizyjna będzie przewodniczką po najlepszych paryskich butikach. Podczas czterodniowych zakupów będzie pełniła rolę osobistej stylistki, która posłuży radą, jak dobrać najmodniejsze ubiory idealnie pasujące do osobowości i sylwetki kupującej. Każda z laureatek będzie mogła wydać w paryskich butikach aż 10 tys. zł.

Paryskie zakupy będzie można zrealizować w styczniu 2010 roku. Wśród osób, które wezmą udział w promocji rozlosowanych będzie także 120 zestawów kosmetyków.

Loteria Rexona Woman kończy się 13 grudnia. Aby wziąć w niej udział, należy kupić dowolny antyperspirant tej marki, zachować dowód zakupu i wysłać SMS-em hasło „Paryż” na numer 7037.

Koncepcję paryskiej promocji przygotowała dla koncernu Unilever agencja Change Connection.

Projekt dla kobiecej linii kosmetyków Rexona jest kolejnym projektem dla tej marki przygotowanym w tym roku przez mobijoy!. Kilka tygodni temu agencja z Grupy One-2-One zapewniła komunikację SMS dla loterii promującej kosmetyki Rexona Man.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry