PayU dodaje możliwość zakupu na raty w sklepach internetowych

Raty PayU pozwolą za zawarcie umowy bez konieczności podpisywania umowy w wersji papierowej. System został wprowadzony do 6 tys. sklepów internetowych.

RATY PAYU - grafika PL

Cały proces potwierdzenia zakupu w formie ratalnej może trwać około 15 minut. Warto dodać, że sklepy uczestniczące w tej formie zakupów otrzymują całą kwotę, bez ponoszenia kosztów prowizji.

Zakończyliśmy niedawno program pilotażowy w wybranych sklepach internetowych i jesteśmy gotowi udostępnić raty PayU na szeroką skalę. Z naszych doświadczeń wynika, że dzięki wdrożeniu tej metody płatności sklep może potencjalnie zwiększyć obroty nawet o 10 proc. Wynika to z tego, że dostępność rat zachęca kupujących do wyboru droższych produktów lub tych wcześniej niedostępnych z uwagi na brak funduszy, albo zbyt skomplikowany proces zakupów na raty – powiedział Wojciech Czajkowski, dyrektor zarządzający PayU.

Podmiotem udzielającym pożyczki jest partner Finanse Ratalne Sp. z o.o. działający za pośrednictwem Alior Raty Sp. z o.o. Za sprawdzenie historii klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) odpowiada Alior Bank.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry