PayU rusza na podbój Ukrainy

Ukraina jest kolejnym punktem na mapie płatności internetowych obsługiwanych przez PayU. Do przekonania ponad 11 mln internautów z tego kraju do bezpiecznych transakcji bezgotówkowych w sieci Spółka wykorzysta doświadczenia z innych rynków Europy Środkowo-Wschodniej.

Działalność na Ukrainie PayU rozpoczyna od obsługi platformy aukcyjnej Aukro, czyli odpowiednika polskiego serwisu Allegro. W kolejnych etapach Spółka przewiduje szybkie powiększanie liczby obsługiwanych klientów w celu osiągnięcia pozycji lidera na tamtejszym rynku płatności internetowych.

– Na Ukrainie musimy przede wszystkim przełamać nieuzasadnioną obawę związaną z płaceniem przed odbiorem towaru. Będziemy pokazywać, że kupowanie w sieci może być dzięki płatnościom internetowym szybkie i bezpieczne – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A.

Ukraina jest już kolejnym europejskim krajem, w którym działa PayU.  Dołączyła do Polski, Czech, Węgier, Rumunii i Rosji.

Obecnie na Ukrainie zarejestrowanych jest ok 5,5 tys. sklepów internetowych, a rynek e-commerce wzrósł w tym kraju w porównaniu do sytuacji sprzed roku aż o 65 proc.  Te liczby potwierdzają, że przed PayU są tam duże możliwości biznesowe.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry