PayU z nowym kontem do płatności internetowych

PayU uruchamia właśnie nowe narzędzie do płacenia za zakupy online. Jest to usługa, która nie była dotychczas dostępna dla polskich internautów. Nowa metoda ma wpłynąć na znaczne zwiększenie szybkości i komfortu dokonywania płatności internetowych.

Konto PayU do końca listopada dostępne będzie dla wszystkich użytkowników Allegro oraz sklepów internetowych, takich jak np. Toys4Boys, mebleVOX, Pasart czy Booki24.pl. W kolejnych miesiącach konto PayU będzie systematycznie wprowadzane także do większości pozostałych e-sklepów.

Jako pierwsi w Polsce oferujemy nowoczesne narzędzie do wygodnego płacenia za zakupy online. Jest to metoda, która zapewni wysoki komfort zakupów i zwiększy bezpieczeństwo danych osób kupujących w wielu miejscach w internecie. Poza e-sklepami nowe funkcjonalności zostaną wdrożone także na Allegro, gdzie już od kilku lat obsługujemy płatności internetowe – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A.

Jedną z najważniejszych zalet Konta PayU jest to, że wszystkie dane (zarówno osobowe, jak i dotyczące kart czy rachunków bankowych) podawane są przez kupującego tylko raz i przechowywane bezpiecznie przez PayU. Przy płaceniu klient wybiera tylko ulubioną płatność i nie musi już rejestrować się w e-sklepie. Zakupy
w większości polskich sklepów internetowych mogą tym samym być znacznie wygodniejsze niż dotychczas.

– Cieszymy się, że na bazie naszych wieloletnich doświadczeń powstało nowoczesne narzędzie, dzięki któremu płacenie za zakupy w sklepach będzie równie łatwe i szybkie, jak na Allegro – mówi Przemysław Budkowski, Dyrektor Allegro. – Dzięki dotychczasowej współpracy z PayU już ponad połowa transakcji na Allegro finalizowana jest za pomocą systemu Płacę z Allegro (wkrótce PayU). To dobrze wróży całemu polskiemu rynkowi e-commerce – dodaje.

Wraz z uruchomieniem nowego konta zakończy się proces rebrandingu systemu Platnosci.pl, który od tego momentu będzie funkcjonował pod nazwą PayU.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry