Piar.pl razem z Hoga.pl

Serwis Public Relations Piar.pl oraz HOGA.PL nawiązały na początku października współpracę dotyczącą wzajemnej promocji. Do końca roku na stronach obu serwisów będą się pojawiać materiały zachęcające do skorzystania z oferowanych przez nie usług.
– Jest to pierwszy krok do nawiązania szerszej współpracy między firmami. Na dzień dzisiejszy umowa z HOGA.PL umożliwia przedstawienie naszej oferty szerszemu gronu potencjalnych użytkowników – mówi Roma Busse z Piar.pl

Współpraca z serwisem Piar.pl to możliwość dotarcia z informacją o produktach i usługach oferowanych przez HOGA.PL S.A. do interesującej Spółkę grupy docelowej – pracowników działów PR, marketerów odpowiedzialnych za wizerunek firm w Internecie – wyjaśnia Tomasz Kosobucki, prezes zarządu HOGA.PL S.A.

Obecna na warszawskiej GPW HOGA.PL S.A. (HGA) oprócz prowadzenia pierwszego na rynku portalu usługowego (www.hoga.pl), skupia swoją działalność na wdrażaniu systemów wspomagających zarządzanie klasy ERP/CRM, handlu sprzętem i oprogramowaniem komputerowym, świadczeniu usług hostingu (www.webserwer.pl), kreacji systemów WWW (www.studio.hoga.pl) oraz prowadzeniu e-badań rynku i opinii (www.opinie.pl).

http://www.piar.pl
http://www.hoga.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry