Piar.pl razem z Hoga.pl

Serwis Public Relations Piar.pl oraz HOGA.PL nawiązały na początku października współpracę dotyczącą wzajemnej promocji. Do końca roku na stronach obu serwisów będą się pojawiać materiały zachęcające do skorzystania z oferowanych przez nie usług.
– Jest to pierwszy krok do nawiązania szerszej współpracy między firmami. Na dzień dzisiejszy umowa z HOGA.PL umożliwia przedstawienie naszej oferty szerszemu gronu potencjalnych użytkowników – mówi Roma Busse z Piar.pl

Współpraca z serwisem Piar.pl to możliwość dotarcia z informacją o produktach i usługach oferowanych przez HOGA.PL S.A. do interesującej Spółkę grupy docelowej – pracowników działów PR, marketerów odpowiedzialnych za wizerunek firm w Internecie – wyjaśnia Tomasz Kosobucki, prezes zarządu HOGA.PL S.A.

Obecna na warszawskiej GPW HOGA.PL S.A. (HGA) oprócz prowadzenia pierwszego na rynku portalu usługowego (www.hoga.pl), skupia swoją działalność na wdrażaniu systemów wspomagających zarządzanie klasy ERP/CRM, handlu sprzętem i oprogramowaniem komputerowym, świadczeniu usług hostingu (www.webserwer.pl), kreacji systemów WWW (www.studio.hoga.pl) oraz prowadzeniu e-badań rynku i opinii (www.opinie.pl).

http://www.piar.pl
http://www.hoga.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top