Pierwszy numer magazynu T3

28 października trafił do kiosków pierwszy numer polskiego wydania magazynu T3. Na czytelników czeka ponad 100 stron a wśród nich między innymi zielone samochody czyli ekologiczny motorynek, przegląd najnowszych i najlepszych kamer HD oraz bioniczny człowiek, artykuł o tym jak daleko technologia ingeruje w ludzkie ciało.

Magazyn T3 to jeden z najbardziej znanych na świecie magazynów lifestylowych i shoppingowych skoncentrowanych na nowych technologiach. Pierwszy numer polskiej edycji właśnie dziś trafił do kiosków. Magazyn będzie ukazywał się jako dwumiesięcznik w nakładzie 40000 egzemplarzy. Co czytelnicy znajdą w pierwszym numerze?

Zielone samochody czyli najnowsze ekologiczne auta, przegląd i porównanie możliwości. Niemal każdy liczący się producent samochodów szuka własnej recepty na ekologiczny i oszczędny samochód. W jakich markach szukać eko nowinek? Czy napęd elektryczny zarezerwowany jest tylko dla małych samochodów miejskich czy mogą z niego korzystać również szybkie auta sportowe, takie jak na przykład Tesla Roadster? Co z napędem hybrydowym a co z poczciwym dieslem?

okladka T3

Najlepsze kamery HD to pięć topowych kamer wziętych pod lupę: JVC, SANYO, CANON, SONY i PANASONIC. Ceny, możliwości, porównania. Sprawdź, która z kamer HD zyskała przychylność redakcji T3 i dlaczego. Dla niewtajemniczonych słownik jak rozszyfrować dziwnie brzmiące terminy, którymi raczą producenci.

Bioniczny człowiek to artykuł pokazujący jak daleko technologia wkracza w ludzkie ciało. Nie tylko medycyna sięga po najnowsze zdobycze techniki. Jednym z najaktywniejszych w tej dziedzinie jest wojsko. Najbogatsze armie od dawna testują na przykład bioniczne kończyny, które funkcjonalnością mają przewyższać naturalne. Niebagatelną sprawą jest także ich wygląd: co jest bardziej przerażające na polu walki, zwykły człowiek czy cyborg? A wsparta nanotechnologią krew może transportować ponad 236 razy więcej tlenu niż normalnie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry