Pierwszy numer magazynu T3

28 października trafił do kiosków pierwszy numer polskiego wydania magazynu T3. Na czytelników czeka ponad 100 stron a wśród nich między innymi zielone samochody czyli ekologiczny motorynek, przegląd najnowszych i najlepszych kamer HD oraz bioniczny człowiek, artykuł o tym jak daleko technologia ingeruje w ludzkie ciało.

Magazyn T3 to jeden z najbardziej znanych na świecie magazynów lifestylowych i shoppingowych skoncentrowanych na nowych technologiach. Pierwszy numer polskiej edycji właśnie dziś trafił do kiosków. Magazyn będzie ukazywał się jako dwumiesięcznik w nakładzie 40000 egzemplarzy. Co czytelnicy znajdą w pierwszym numerze?

Zielone samochody czyli najnowsze ekologiczne auta, przegląd i porównanie możliwości. Niemal każdy liczący się producent samochodów szuka własnej recepty na ekologiczny i oszczędny samochód. W jakich markach szukać eko nowinek? Czy napęd elektryczny zarezerwowany jest tylko dla małych samochodów miejskich czy mogą z niego korzystać również szybkie auta sportowe, takie jak na przykład Tesla Roadster? Co z napędem hybrydowym a co z poczciwym dieslem?

okladka T3

Najlepsze kamery HD to pięć topowych kamer wziętych pod lupę: JVC, SANYO, CANON, SONY i PANASONIC. Ceny, możliwości, porównania. Sprawdź, która z kamer HD zyskała przychylność redakcji T3 i dlaczego. Dla niewtajemniczonych słownik jak rozszyfrować dziwnie brzmiące terminy, którymi raczą producenci.

Bioniczny człowiek to artykuł pokazujący jak daleko technologia wkracza w ludzkie ciało. Nie tylko medycyna sięga po najnowsze zdobycze techniki. Jednym z najaktywniejszych w tej dziedzinie jest wojsko. Najbogatsze armie od dawna testują na przykład bioniczne kończyny, które funkcjonalnością mają przewyższać naturalne. Niebagatelną sprawą jest także ich wygląd: co jest bardziej przerażające na polu walki, zwykły człowiek czy cyborg? A wsparta nanotechnologią krew może transportować ponad 236 razy więcej tlenu niż normalnie.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry