Piotr Janczewski w Web Search Factory Polska

Piotr Janczewski dołączył do zespołu agencji interaktywnej Web Search Factory Polska. Jako Kierownik Działu Badań Marketingowych będzie odpowiadał za integrację segmentu badań marketingowych i analityki internetowej.

piotr-janczewski_fotoPiotr Janczewski objął w marcu stanowisko Kierownika Działu Badań Marketingowych w agencji Web Search Factory Polska. To nowo utworzone stanowisko w dynamicznie rozwijającym się dziale badawczym agencji.

Piotr Janczewski od ponad siedmiu lat jest związany z branżą badawczą. Pracował m. in. w GUS, MillwardBrown SMG-KRC, TNS OBOP, Gemius SA, a ostatnio w 4P Research Mix, gdzie odpowiadał za obszar badań CAWI (m.in. za wdrożenie metodologii badań internetowych i realizację wszystkich badań tego typu). Realizował projekty dla firm z branży FMCG, e-commerce, telecom. Specjalizuje się w badaniach online, w szczególności w projektach o zasięgu międzynarodowym. Absolwent Metod Ilościowych SGH.

Jako Kierownik ds. Badań w Web Search Factory Polska, Piotr będzie odpowiadał za rozwój i integrację badań tradycyjnych, CAWI oraz analityki internetowej, a także za realizację projektów strategicznych w tych obszarach.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry