Pizzaportal.pl współpracuje z INTERIA.PL

Dzięki nawiązaniu współpracy PizzaPortal.pl ma szansę dotrzeć do znacznie większej liczby użytkowniów, użytkownicy Interia.pl uzyskają możliwość łatwiejszego zamawiania jedzenia.

Pizzaportal.pl współpracuje z INTERIA.PL 1Udostępniając naszą aplikację w INTERIA.PL, uzupełniamy szeroką ofertę portalu o możliwość błyskawicznego zamawianie jedzenia, bez konieczności opuszczania jego stron. Mamy nadzieję, że ta niezwykle wygodna opcja spotka się z dużym zainteresowaniem użytkowników portalu i zyska w nim popularność  – mówi Lech Kaniuk, dyrektor zarządzający PizzaPortal.pl.

PizzaPortal.pl wspólpracuje z ponad 1100 restauracjami w ponad 130 miastach. Serwis należy do szwedzkiej firmy OnlinePizza Norden AB, która poza Polską i Szwecją działa także w Austrii, Finlandii i Niemczech. Co miesiąc wszystkie serwisy grupy generują ponad 1 mln zamówień.

Strona dostępna jest pod adresem pizza.interia.pl.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry