Pizzaportal.pl współpracuje z INTERIA.PL

Opublikowano: 28 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Dzięki nawiązaniu współpracy PizzaPortal.pl ma szansę dotrzeć do znacznie większej liczby użytkowniów, użytkownicy Interia.pl uzyskają możliwość łatwiejszego zamawiania jedzenia.

Pizzaportal.pl współpracuje z INTERIA.PL 1Udostępniając naszą aplikację w INTERIA.PL, uzupełniamy szeroką ofertę portalu o możliwość błyskawicznego zamawianie jedzenia, bez konieczności opuszczania jego stron. Mamy nadzieję, że ta niezwykle wygodna opcja spotka się z dużym zainteresowaniem użytkowników portalu i zyska w nim popularność  – mówi Lech Kaniuk, dyrektor zarządzający PizzaPortal.pl.

PizzaPortal.pl wspólpracuje z ponad 1100 restauracjami w ponad 130 miastach. Serwis należy do szwedzkiej firmy OnlinePizza Norden AB, która poza Polską i Szwecją działa także w Austrii, Finlandii i Niemczech. Co miesiąc wszystkie serwisy grupy generują ponad 1 mln zamówień.

Strona dostępna jest pod adresem pizza.interia.pl.

Sylwester KozakPizzaportal.pl współpracuje z INTERIA.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.