Płatność na jedno kliknięcie od mBanku i PayU

Opublikowano: 20 kwietnia 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

mBank wspólnie z PayU przedstawił nową formę płatności. Rozwiązanie w pierwszej kolejności zostało zaimplementowane na Allegro, niebawem pojawią się pierwsze sklepy korzystające z tej formy.

Nowy mTransfer mobilny działa w oparciu o PayU Express, dzięki której użytkownik nie musi się logować do banku i dodatkowej autoryzacji. Usługa, ze względów bezpieczeństwa, może zostać włączona wyłącznie podczas dokonywania płatności klasycznym mTransferem.

mTm_PayU

Płatność w ramach mTransferu mobilnego możliwa jest dla transakcji do 200 zł. Płatności o wyższej wartości oraz te wymagające dodatkowego uwierzytelnienia klienta, ze względów bezpieczeństwa, są realizowane z wykorzystaniem tradycyjnego mTransferu, a w przypadku płatności z aplikacji mobilnej Allegro – poprzez aplikację mobilną mBanku.

Sylwester KozakPłatność na jedno kliknięcie od mBanku i PayU

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.