Płatności.pl z nagrodami

Platnosci.pl ogłosił pierwszą edycję konkursu adresowanego do płacących w Internecie. Klienci sklepów oraz serwisów internetowych biorących udział w akcji, mają szansę otrzymania atrakcyjnych nagród. Co więcej, ich wyboru dokonują samodzielnie.

Konkurs ma zachęcić do używania elektronicznych kanałów płatności. Adresowany jest do osób korzystających z usług Platnosci.pl na stronach Partnerów akcji.

Poprzez konkurs pokazujemy Internautom jak proste, szybkie i bezpieczne jest regulowanie należności z wykorzystaniem elektronicznych instrumentów płatniczych obsługiwanych przez nasz serwis – mówi Marcin Jabłoński, dyrektor PayU S.A., właściciela systemu Platnosci.pl. – Karta lub ePrzelew to najwygodniejsze metody zapłaty za zakupy w Internecie. Teraz przy okazji, dajemy naszym Klientom możliwość wygrania atrakcyjnych nagród i to w wyjątkowej formule. Wygrywający sami wybiorą sobie nagrodę z bardzo bogatego katalogu programu Payback – dodaje.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapłacić kartą płatniczą, ePrzelewem lub przelewem tradycyjnym na stronie Partnera konkursu. Po zrealizowanej transakcji, Klient otrzyma drogą mailową unikalny kod. Należy przesłać go przez formularz konkursowy na stronie Platnosci.pl lub wysłać na specjalny numer sms-em. Jeśli okażemy się szczęśliwcami system wylosuje nasz numer i zostaniemy o tym poinformowani telefonicznie. Odpowiadając na proste pytanie dotyczące serwisu Platnosci.pl, wygrywamy nagrodę.

Platnosci.pl zaoferowały swym Klientom niecodzienny i atrakcyjny sposób jej wyboru. Wygrywający otrzymują punkty programu lojalnościowego PayBACK i wymieniają je na dowolne nagrody wybrane przez siebie. Korzystają przy tym z szerokiej oferty katalogowej programu.

Nagrody w konkursie:

I.          Nagroda główna: 100 000 punktów PayBACK
II.        Nagroda tygodnia: 15 000 punktów PayBACK
III.       Codziennie do wygrania: 1 500 punktów PayBACK

Każdy ze zwycięzców otrzyma dodatkowo bon w wysokości 50 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Bata. Oprócz tego nagroda główna i cztery nagrody tygodniowe premiowane będą oprogramowaniem Kaspersky.

Konkurs „Płatności z Nagrodami” potrwa do 10 grudnia 2008 r.

www.konkurs.platnosci.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top