Platnosci.pl zmieniają się w PayU

Opublikowano: 25 sierpnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Po wakacjach serwis Platnosci.pl zmieni nazwę na PayU, ponadto w tym roku powinny się również pojawić nowe usługi.

Będą to usługi, których żaden polski operator płatności internetowych w tej chwili nie oferuje – zapewnia Marcin Jabłoński, CEO PayU – Poprzez innowacyjne produkty już jesienią wprowadzimy nową jakość obsługi płatności internetowych.

Klienci sklepów internetowych nie odczują bezpośrednio tej zmiany, proces płatności będzie się odbywać w dotychczasowy sposób.

Grupa PayU obecna jest już w kilku krajach w Europie (Polska, Rumunia, Czechy, Węgry). W najbliższych miesiącach uruchomi swoje usługi na kolejnych rynkach. W Polsce PayU ma blisko 35 proc. udział w rynku płatności internetowych, jest m.in. operatorem systemu Platnosci.pl, a także usługi Płacę z Allegro, dedykowanej użytkownikom tej platformy aukcyjnej.

Platnosci.pl zmieniają się w PayU 1

Sylwester KozakPlatnosci.pl zmieniają się w PayU

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.