Płatności postpaid w Actio

Nowością w ofercie Actio jest wprowadzenie płatności postpaid, a więc dopiero po wykonaniu usługi. Płatność taka odbywa się na podstawie miesięcznej faktury VAT, a więc identycznie jak w przypadku tradycyjnych rachunków telefonicznych. Adresatami takiej formy regulowania zobowiązań finansowych są przede wszystkim podmioty gospodarcze, instytucje, urzędy itd.

Płatności postpaid Actio udostępniło swoim klientom kilka dni temu. Płatność taka odbywa się na podstawie faktury VAT otrzymywanej za miesiąc korzystania z usług Actio. Aby móc korzystać z tej formy regulowania swoich rachunków telefonicznych, należy wydrukować, wypełnić i podpisać zamówienie usług telekomunikacyjnych oraz umowę abonencką, wykonać kserokopię wymaganych dokumentów, a następnie wszystko wysłać pocztą na adres dostawcy Actio – firmy Net-Telecom (60-518 Poznań, ul. Kraszewskiego 2) z dopiskiem na kopercie ‘Umowa Postpaid’. Wszystkie niezbędne do tego druki można pobrać bezpośrednio ze strony www.actio.pl. Po zatwierdzeniu przez Actio nadesłanych dokumentów konto jest aktywowane. Cały proces rejestracyjny jest szybki, nieskomplikowany i przyjazny użytkownikowi.

Drugą formą płatności, adresowaną do odbiorcy indywidualnego, jest prepaid, a więc przedpłacenie usługi. Zasada jest prosta: w celu rozpoczęcia korzystania z Actio należy zakupić kod doładowujący, który powiększa konto telefoniczne o wybraną kwotę. Jeśli zakupu dokonuje się w sklepie internetowym na stronie www.actio.pl, wówczas kod doładowujący, na który składa się 12 znaków w postaci elektronicznej, zostaje natychmiast po dokonaniu płatności wyświetlony na stronie sklepu oraz jednocześnie przesłany na adres email podany przez abonenta w procesie rejestracji.

Sposobów na doładowanie konta jest kilka. Obok wspomnianego już wyżej zakupu w sklepie internetowym Actio (płatność bankowym przelewem elektronicznym lub kartą kredytową), abonentom proponuje się także możliwość zakupu kodu w  terminalach PayTel w sieci punktów RUCH na terenie całej Polski (ok. 3000 punktów), poprzez wysłanie SMS-a, przez dokonanie przedpłat w systemie Przelewy24 (serwis obsługuje najpopularniejsze polskie banki pod względem ilości kont z dostępem do Internetu) oraz dokonując płatności przekazem pocztowym. Kod aktywacyjny zakupiony w jeden z powyższych sposobów należy wpisać w pole “Wpisz kod” na stronie zarządzania kontem. Po wpisaniu kodu aktywacyjnego powiększa się saldo konta o wybraną kwotę. Od tego momentu można swobodnie rozmawiać.

www.actio.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry