Podsumowanie konkursu Allegro i mBanku

Ponad 6 tys. internautów wzięło udział w konkursie rocznicowym zorganizowanym przez mBank – pierwszy wirtualny bank w Polsce i Allegro.pl. Konkursowi towarzyszyła aukcja kilkudziesięciu upominków od mBanku. Zabrane w ten sposób pieniądze mBank przekazał Państwowemu Pogotowiu Opiekuńczemu nr 1 w Łodzi.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem odbiorców. W okresie od 19 sierpnia do 18 września br. odnotowano ponad 150 tys. wizyt na stronie konkursowej www.allegro.pl/11111/.

W zabawie mogli wziąć udział wszyscy, którzy w terminie do 16 września br. zgromadzili min. 25 zł depozytów na swoich rachunkach w mBanku i dokonali transakcji w serwisie Allegro.pl. Codziennie na stronie konkursowej publikowano jedno pytanie na temat mBanku lub Allegro.pl. Do decydującej rozgrywki doszło 19 września między sześcioma finalistami, którzy zgromadzili największą liczbę punktów. Na rachunki dwóch zwycięzców (ex aequo), którzy zdecydowali podzielić się nagrodą zostało przelane 11.111,11 zł. Kolejnych 10 laureatów otrzymało zestawy upominków od mBanku.

Równocześnie mBank przeprowadził internetową aukcję charytatywną, na której wystawił swoje gadżety: metalowe termosy, bluzy, kubki rocznicowe itp. W licytacji wzięło udział prawie 500 osób, a inicjatywa zyskała uznanie internautów. Dzieci w Pogotowiu Opiekuńczym nr 1 w Łodzi otrzymały już nowe, ciepłe kołderki.

Obie platformy e-biznesu należą do liderów rynku: mBank – bankowości wirtualnej, Allegro.pl – aukcji internetowych w Polsce. Współpraca pomiędzy mBankiem i Allegro.pl polega na oferowaniu udogodnień dla wszystkich Klientów banku, którzy aktywnie biorą udział w aukcjach internetowych. Klient mBanku może w szybki i darmowy sposób zapłacić za transakcję dokonywane w Internecie, m.in. dzięki zdefiniowanemu przelewowi na konto Allegro.pl. Rachunek w mBanku gwarantuje Klientom kontrolę wszystkich operacji finansowych związanych z aukcjami przez 24 godziny na dobę.

http://www.allegro.pl/11111/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top