Podsumowanie tygodnia

Mijający tydzień obfitował w ważne informacje z Mountain View. Nie zabrakło też ciekawych doniesień z polskiego podwórka. Zapraszamy na cotygodniowy przegląd najciekawszych informacji z rynku e-biznes.

Podsumowanie tygodnia 1Od Google możemy się spodziewać w najbliższym czasie dwóch nowych produktów. Jednym z nich będzie tablet pod własnym szyldem, drugim jest prawdopodobne dysk online pod nazwą Google Drive. Trzecią sprawą dotyczącą Google’a jest intensywne promowanie swoich produktów, co zaskakujące, poprzez reklamy telewizyjne.

Ważnym wydarzeniem w blogosferze była z pewnością informacja o ogromnej popularności platformy Tumblr.

Polski rynek przyniósł nowości od GG oraz NK.pl. GG zaplanowało na najbliższy okres największą ze swoich kampanii reklamowych, która powiązana jest z nową wersją komunikatora GG. Z kolei Nasza Klasa pochwaliła się bardzo dobrymi wynikami finansowymi.

Jakiś czas temu pisaliśmy o wkroczeniu na nasz rynek muzycznego serwisu Deezer. Dla spragnionych muzyki w wersji online mamy informację o planowanym pojawieniu się w całej Europie głównego konkurenta Deezera, czyli Rdio.

Techniczne nowinki reprezentuje oprócz tabletu Google’a m.in. artykuł o zapisach na najnowszego Kinde’a Touch 3G jednocześnie w 175 krajach. Graczy z pewnością zainteresuje to, co będzie się kryło pod nazwą Orbis.

Zwyczajowo na koniec zapraszamy do przyjrzenia się najnowszym doniesieniom dotyczącym rozrywki. W tym tygodniu został oficjalnie otwarty Pottermore.com – sklep z e-bookami o przygodach Harry’go Pottera. Dla „agresywniejszych” użytkowników sieci proponujemy zaś nowości dotyczące gry Angry Birds.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry