Podsumowanie tygodnia

W dzisiejszym podsumowaniu tygodnia w e-biznesie nie zabraknie propozycji do prześledzenia w wolnym od pracy, świątecznym czasie.

Podsumowanie tygodnia 1Wiosenna aura przyczyniła się w pewnym sensie do pojawienia się tematów związanych z konkursami na nowe projekty biznesowe. Opisaliśmy na łamach e-biznes.pl dwa wydarzenia, dzięki którym możliwe jest pozyskanie pieniędzy na własny biznes związany z internetem i nowymi technologiami. Pierwszym akcentem jest program „Pierwszy milion”. Drugim wydarzeniem jest zaś powstanie inkubatora start-up’ów prosto od Naszej Klasy.

Biznes w ciemniejszych barwach również pojawił się na naszych łamach, na szczęście sprawy dotyczyły amerykańskiego rynku. Przy okazji pojawienia się firmy Groupon na nowojorskiej giełdzie pojawił się pierwszy pozew sądowy w sprawie wprowadzenia udziałowców w błąd. Mogliśmy się dowiedzieć także o przechwyceniu danych kart kredytowych przez hakerów-gangsterów.

Przewodnim tematem dotyczącym czasu wolnego były z pewnością treści wideo. Już od września możemy spodziewać się Google TV w Europie za sprawą urządzeń firmy Sony. Polscy użytkownicy mogą zaś już teraz skorzystać z ciekawej propozycji od ipli. Dodatkowo fanom kina proponujemy nową funkcjonalność serwisu Filmweb.

Na koniec tego przeglądu tygodnia chcielibyśmy jako redakcja życzyć Państwu spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry