Podsumowanie tygodnia

Notowania giełdowe, wyszukiwarki i WordPress. Te sprawy mogły zainteresować w mijających dniach. Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Z doniesień giełdowych możemy zaproponować pozytywne informacje o wynikach finansowych Groupona w pierwszym kwartale 2012 roku. Tuż przed weekendem premierę na giełdzie miał Facebook, z rana informowaliśmy o wszystkich aspektach związanych z wejściem firmy Marka Zuckerberga na Wall Street. Nie omieszkamy też poinformować o wynikach debiutu.

WordPress ma wielu fanów i z pewnością ucieszy ich fakt, że powstał dedykowany tej platformie blogowej sklep z aplikacjami. Pozostając w zbliżonych rejonach warto odnotować przejęcie 51 proc. akcji Gekosale przez Divante.

Wyszukiwarki dały znać o sobie. Z pewnością złą informacją jest rozpoczęcie pobierania opłat za korzystanie z API wyszukiwarki Bing. Do tych lepszych wieści z tego rynku należy wprowadzenie przez Google nowego, inteligentnego mechanizmu wyszukiwania treści.

Na koniec podsumowania dwie informacje ze świata gier. Fanów sieciówek zainteresuje artykuł o rewolucyjnych zmianach na tym rynku. Znawcy gier z pewnością ucieszą się również z informacji o najnowszym silniku Unreal Engine 4.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry