Podsumowanie tygodnia

Mijający tydzień obfitował w ciekawe doniesienia od firmy Microsoft, także polski oddział Orange miał coś do powiedzenia. Zapraszamy na cotygodniowy przegląd najciekawszych informacji z rynku e-biznes.

Podsumowanie tygodnia 1Świat czeka z wielkim zainteresowaniem na jesienne nowości od Microsoftu. Tego tematu dotyczyły dwa artykuły – jeden dotyczył ogromnego zaangażowania reklamowego w najnowszy produkt Microsoftu, czyli Windows 8. Drugą informacją ze stajni Microsoftu było oficjalne podanie cen tabletu Surface.

Istotną informacją ze względu na rozwój rynku smartfonów na świecie jest analiza przedstawiona przez firmę Strategy Analytics, która dobrze wróży przyszłości telefonów dotykowych.

Także polski rynek może pochwalić się w tym tygodniu ciekawym doniesieniem dotyczącym smartfonów – Orange wraz z mBankiem i MasterCard zamierzają wprowadzić na polski rynek technologię płatności zbliżeniowych NFC. Z innych ważnych wydarzeń polskiego rynku e-biznes należy z pewnością wspomnieć o przejęciu serwisu Wykop.pl przez Grupę Allegro. Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z Patrycją Krol z Sedo, dotyczącym domenowego rynku wtórnego.

Na koniec dobra informacja dla fanów gier posiadających komputery Apple – gog.com wprowadza klasyczne propozycje dla użytkowników OS X. Osoby interesujące się przyszłością nowych technologii powinny się przyjrzeć „Magicznemu Palcowi”, opracowanemu przez kanadyjskich naukowców.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry