Podsumowanie tygodnia

W tym krótszym, związanym ze obchodami Wszystkich Świętych tygodniu mimo wszystko nie brakowało ciekawych doniesień z rynku e-biznes. Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Zeszłotygodniowe premiery rynkowe miały swój dalszy ciąg w bieżącym tygodniu. Microsoft pochwalił się 4 mln sprzedanych kopii systemu Windows 8. Pojawienie się iPada mini wywołało poruszenie wśród konkurencji. Google zaprezentowało swoją odpowiedź na produkt Apple w postaci Nexusa 7. Z kolei Amazon postanowił wykorzystać reklamę porównawczą w celu postawienia w lepszym świetle swego produktu – Kindle Fire HD.

Polski e-biznes może pochwalić się w tym tygodniu otwarciem przez Grupę Allegro księgarni z e-bookami. Jak co miesiąc zapraszamy również do prześledzenia wyników badania Megapanel PBI/Gemius.

Na koniec zachęcamy do przyjrzenia się fenomenowi „Gangnam Style”, który to utwór szturmem zdobywa YouTube. Posiadaczom iPhonów i iPadów proponujemy zaś wzbogacenie swojego wnętrza o dedykowane tym urządzeniom żarówki LED.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top