Podsumowanie tygodnia

W tym krótszym, związanym ze obchodami Wszystkich Świętych tygodniu mimo wszystko nie brakowało ciekawych doniesień z rynku e-biznes. Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Zeszłotygodniowe premiery rynkowe miały swój dalszy ciąg w bieżącym tygodniu. Microsoft pochwalił się 4 mln sprzedanych kopii systemu Windows 8. Pojawienie się iPada mini wywołało poruszenie wśród konkurencji. Google zaprezentowało swoją odpowiedź na produkt Apple w postaci Nexusa 7. Z kolei Amazon postanowił wykorzystać reklamę porównawczą w celu postawienia w lepszym świetle swego produktu – Kindle Fire HD.

Polski e-biznes może pochwalić się w tym tygodniu otwarciem przez Grupę Allegro księgarni z e-bookami. Jak co miesiąc zapraszamy również do prześledzenia wyników badania Megapanel PBI/Gemius.

Na koniec zachęcamy do przyjrzenia się fenomenowi „Gangnam Style”, który to utwór szturmem zdobywa YouTube. Posiadaczom iPhonów i iPadów proponujemy zaś wzbogacenie swojego wnętrza o dedykowane tym urządzeniom żarówki LED.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry