Podsumowanie X Jubileuszowego Kongresu Kadry

W dniach 26-28 października 2009 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbył się X Jubileuszowy Kongres Kadry zorganizowany przez Nowoczesną Firmę i Fundację Obserwatorium Zarządzania. Projekt realizowano pod hasłem: „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom”.

Podczas Kongresu zaprezentowano najlepsze praktyki, doświadczenia i rozwiązania, które w ostatnich latach znacząco wpłynęły na profesjonalizację branży HR. W Kongresie udział wzięło ponad 100 prelegentów, w tym 10 ekspertów międzynarodowych, m.in. Rajita Kulkarni – bankier CitiGroup w Indiach, Head for Training and Customer Advocacy na Azję i Pacyfik.

Zaproszeni Eksperci odpowiadali na pytania związane z obszarem zarządzania ludźmi w organizacjach.

Niezwykle aktualnymi tematami w czasach zmian gospodarczych były zagadnienia związane ze skutecznym identyfikowaniem i utrzymywaniem kluczowych dla firmy pracowników – mówi Monika Nowacka-Sahin, Dyrektor Projektów Edukacyjnych Nowoczesnej Firmy.

W trakcie dwudniowego spotkania praktycy zaprezentowali 33 studia przypadków zrealizowane przez m.in. takie firmy jak: Lyreco Polska SA, Eli Lilly SA, Oriflame Poland, Novo Nordisk Pharma, Alior Bank SA. Podczas Kongresu wystąpili również eksperci z firm związanych z szeroko pojętym HR, którzy prowadzili panele eksperckie i panele dyskusyjne.

Jubileuszowemu Kongresowi Kadry towarzyszyło II Expo Nowoczesna Firma – wystawa dostawców usług w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Podczas Expo Uczestnicy mieli możliwość odwiedzenia ponad 60 stoisk wystawców i udziału w blisko 20 wykładach towarzyszących Expo, odbywających się równolegle do wystąpień w ramach Kongresu.

W Kongresie & Expo Nowoczesna Firma uczestniczyło łącznie ponad 1600 osób, co stworzyło okazję do zapoznania się z aktualnymi tematami w obszarze HR, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów zawodowych. Pierwszego dnia Kongresu, wieczorem, tradycyjnie odbył się Bankiet Kongresu Kadry oraz Gala Programu Inwestor w Kapitał Ludzki, podczas której wręczono certyfikaty jego laureatom.

Redakcja e-biznes.pl była patronem medialnym tego wydarzenia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top