Podsumowanie X Jubileuszowego Kongresu Kadry

W dniach 26-28 października 2009 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbył się X Jubileuszowy Kongres Kadry zorganizowany przez Nowoczesną Firmę i Fundację Obserwatorium Zarządzania. Projekt realizowano pod hasłem: „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom”.

Podczas Kongresu zaprezentowano najlepsze praktyki, doświadczenia i rozwiązania, które w ostatnich latach znacząco wpłynęły na profesjonalizację branży HR. W Kongresie udział wzięło ponad 100 prelegentów, w tym 10 ekspertów międzynarodowych, m.in. Rajita Kulkarni – bankier CitiGroup w Indiach, Head for Training and Customer Advocacy na Azję i Pacyfik.

Zaproszeni Eksperci odpowiadali na pytania związane z obszarem zarządzania ludźmi w organizacjach.

Niezwykle aktualnymi tematami w czasach zmian gospodarczych były zagadnienia związane ze skutecznym identyfikowaniem i utrzymywaniem kluczowych dla firmy pracowników – mówi Monika Nowacka-Sahin, Dyrektor Projektów Edukacyjnych Nowoczesnej Firmy.

W trakcie dwudniowego spotkania praktycy zaprezentowali 33 studia przypadków zrealizowane przez m.in. takie firmy jak: Lyreco Polska SA, Eli Lilly SA, Oriflame Poland, Novo Nordisk Pharma, Alior Bank SA. Podczas Kongresu wystąpili również eksperci z firm związanych z szeroko pojętym HR, którzy prowadzili panele eksperckie i panele dyskusyjne.

Jubileuszowemu Kongresowi Kadry towarzyszyło II Expo Nowoczesna Firma – wystawa dostawców usług w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Podczas Expo Uczestnicy mieli możliwość odwiedzenia ponad 60 stoisk wystawców i udziału w blisko 20 wykładach towarzyszących Expo, odbywających się równolegle do wystąpień w ramach Kongresu.

W Kongresie & Expo Nowoczesna Firma uczestniczyło łącznie ponad 1600 osób, co stworzyło okazję do zapoznania się z aktualnymi tematami w obszarze HR, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów zawodowych. Pierwszego dnia Kongresu, wieczorem, tradycyjnie odbył się Bankiet Kongresu Kadry oraz Gala Programu Inwestor w Kapitał Ludzki, podczas której wręczono certyfikaty jego laureatom.

Redakcja e-biznes.pl była patronem medialnym tego wydarzenia.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry