Ponad pół miliona transakcji PrestaShop w maju

Ponad pół miliona transakcji w maju 2022 r. – to rekordowy wynik wykorzystania modułu PrestaShop Checkout. To ponad 100% wzrost w stosunku do maja 2021 roku. PrestaShop stawia na ciągłe poprawianie doświadczeń sprzedawców i inwestuje w rozwój narzędzi Essentials oraz udostępnia odświeżoną wersję PrestaShop Metrics.

Ponad pół miliona transakcji PrestaShop w maju 1

PrestaShop Essentials to pakiet modułów ułatwiających skalowanie biznesu. Narzędzia, takie jak wsparcie płatności, analityka czy marketing internetowy zostały stworzone we współpracy z wiodącymi graczami na rynku e-commerce i dostępne są dla wszystkich sprzedawców PrestaShop. 

Jesteśmy dumni, że możemy wspólnie z czołowymi graczami branży e-commerce i digital opracowywać rozwiązania, bazujące na najnowszych trendach e-commerce. Pomagamy sprzedawcom PrestaShop rozwijać biznes i w pełni korzystać ze swoich możliwości – komentuje Alexandre Eruimy, Dyrektor Zarządzający PrestaShop. 

Sukces PrestaShop Checkout pokazuje, jak na coraz bardziej wymagającym i zglobalizowanym rynku, płatności stały się jedną z najważniejszych kwestii dla sprzedawców. Możliwość korzystania z jednego interfejsu do konfiguracji i zarządzania wszystkimi opcjami płatności w ponad 20 walutach i 190 krajach jest prawdziwym przełomem dla naszych sprzedawców. Mogą oni teraz maksymalizować współczynnik konwersji, zapewniając swoim klientom spersonalizowane doświadczenie zakupowe zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym – dodaje Mateusz Osiecki, Country Manager w Polsce. 

Rozwój naszych modułów, podążanie za nowymi potrzebami i trendami jest codziennym zobowiązaniem w PrestaShop. Działamy w branży, w której dane są kluczowe. Aby osiągać lepsze wyniki i lepiej poznać swoich klientów, nasi sprzedawcy muszą mieć do dyspozycji jedno unikalne narzędzie, które pozwoli im na łatwą analizę  danych. Dzięki  odnowionej wersji PrestaShop Metrics, zyskują  czas i wydajność oraz większą kontrolę nad swoimi wynikami – mówi Alexandre Eruimy. 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry